Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lányoknak is van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányoknak is van egy kis seggszaga?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogyha nyaljátok (zuhanyzás után) és felizgul egy cseppet és a ha bedől pl akkor van egy kis seggszaga? Nem olyan durva egyáltalán, csak érezni hogy azért az egy segg.

Ha igen kit zavar ez?


2010. aug. 6. 12:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#13 nagyon jó dolog az, persze nekem az se hátrány ha egy lánynak messziről kivehető seggszaga van, csak ott baj van a tisztálkodással, és nagy eséllyel más is lesz ott nem csak fenékszag! 😀😀😀
2022. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel baj van a tisztálkodással, amit fentebb írtam, de egy duci lánynak eleve erősebb a segglyukszaga, viszont én sok fenékszagot éreztem már, így nem fog ki rajtam annyira az erős fenékszag sem, az a legjobb, amikor a lány, wc-n hagy maga után fenék és kellemesebb punciszagot ami nem menstruációs, döglött halas, stb! 🙂
2022. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Érdekes kérdés, viszont létező dolog. Kétféle seggszag van, amikor elment szarni és utána dugod... volt ilyenben részem... Elment szarni, majd visszajött, és mikor nyaltam,és hátulról toltam éreztem kaka illatot, pedig kitörölte, az annyira nem izgató.

A másik, mikor jön megy, beizzad kicsit, az nem kaksi illatú, amolyan enyhe izzadság és megmagyarázhatatlan illat, de nem kaksi :D

Mondjuk biciklizik pár kilómétert és utána beleszagolsz....

Na az valami fenomenális... amikor beleszagolok, akkor mint a bika a vörös posztóra, fújtatok és nekirontok :)

De ha vki nem kedveli ezt az illatot, akkor közvetlenül fürdés után essen neki az asszonynak :D

jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!