Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lányoknak is van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányoknak is van egy kis seggszaga?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogyha nyaljátok (zuhanyzás után) és felizgul egy cseppet és a ha bedől pl akkor van egy kis seggszaga? Nem olyan durva egyáltalán, csak érezni hogy azért az egy segg.

Ha igen kit zavar ez?


2010. aug. 6. 12:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Még egy valami ez ugyan így megvan fiúknál is, pl egyik barátnőm panaszolta nem is olyan rég, a barátját miközben leszopta a kezével simogatta a fenék vájatát, nem az ánuszát, hanem csak a fenékrészt, és a srácnak nem nagyon de szőrős a feneke, na a csaj ugyan ezt kérdezte másnap tőlem, miért lett a keze kaka szagú, meg seggszagú ha nem is ért ahhoz a részhez. A válasz egyszerű a szőrökön is rajta maradhat az illat.

Vagy ha a csajba élvezel mondjuk reggel, és nem tisztálkodik meg utána, vagy marad benne cuccos, és a nap folyamán te még kinyalod, akkor érezheted ugyan azt az illatot az orrodban mint egy fiú koliban. Szóval érdekes dolgok ezek, rem tudtam segíteni.

2010. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
nem tudom én még csak olyanokkal szexeltem akik előtte lezuhanyoztak vagy pedig fürüdtek.
2010. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

tegnap 17:53

Nem szarszagot írt a kérdező hanem egy kis seggszagot, látom te még nem találkoztál ilyennel amit azért erőssen kétlek, tuti neked is volt már ilyen, csak nem mered bevallani, tartsd majd egy kicsit a kezed a fenék vájatodban és aztán szagold meg, és érezni fogod mi is az a szeggszag...

2010. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Szerintem is, aki azt írja, hogy csak fürdeni kell előtte, és akkor ez nem fordul elő, az még nem látott közelről nőt.


Amúgy én szeretem. :)

2011. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
szarszag ennyi :D nem seggszag, ha izzadsz, kiizzadod a szart :D
2012. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Mas lányoknak nincsen, ez csak neked adatott meg. Ilyen először van a világtörténelemben ezert ez egy szenzáció, amit kamatoztatni lehetne. Nyiss egy üzletet ahol 1000 forintért bele lehetne szagolni a seggedbe. Aztan ezt a szagodat ha elő lehetne állítani mesterségesen lehetne forgalmazni spray be, hogy mas lanyok is be tudjak fújni a popjukat, es akkor végre nekik is lehetne seggszaga. Gondold ezt át kicsi lányom.
2012. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Seggszaga szerintem mindenkinek van! Amint a seggszag,az amikor a bélned lecsapódik a végbélnyíláson,vagyis fingás után,a lecsapódott fingpára,vagy a segg izzadása során jön létre,a kellemes,vagy kellemetlen seggszag! Ha valaki nem fürdik,egy jó hétig,akkor érezni lehet már 100-méterről,de minden fingás után létre jön. A tisztálkodás és a fürdés,nem abból áll,hogy beállunk,a zuhany alá,hanem hogy alaposan kimossuk szappanos vízzel a testnyílsainkat,főleg az ánuszt! Vagyis a végbélnyílás körül,de szarás után is érdemes segget mosni! Amint seggszaga még a leg gyönyörűbb TOP modellnek is van!
2013. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Amint ezen kívül szerintem van,punciszag,fitymaszag,köldöklyuk szag,ami borzalmas büdüs tud lenni,akárcsak a fülcimpaszag. Pálot tökszag,hereszar,fütyiszag,lábszag,Stb. Szerintem mindennnek van szaga,illata. Akárcsak a seggnek is van szaga! Akár tetszik,akár nem! Én amint imádom,amikor egy szép lánynak van egy kis enyhe seggszaga! Attól izgalomba jövök egyből! Ezért szagolgatom,egy számomra helyes lány bugyiját szivesen!
2013. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Fingkirály ***** válasza:
Nekem könyökszagom van. Pont olyan, mint a térdszag.
2014. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
100%
"Seggszaga" mindenkinek van, ráadásul mindenkié más, alapvetően az ánusz körüli baktériumok minőségétől és mennyiségétől függ. Lehet sikálni domestossal is, de akkor is megfog maradni egy jellegzetes szag. Persze ahogy írtam, mindenkié más. Volt egy lány, neki kellemes volt a feneke, szerettem nyalni. Viszont volt olyan is, akinek átütő p-csaszaga volt, na attól rosszul voltam, szó szerint, és minden szeretkezés előtt elment fürdeni!!! És még úgy is! Nem is tartott sokáig a románc. Azt hiszem erre mondják, hogy nem működött a kémia. A párválasztás ettől is függ, hogy mennyire esünk bele a másik szagába. Illatot nem fogok írni, az a virágnak van. Na meg botrányosnak érzem, hogy többen azt írják a p-nának illata van. Lósz-rt... Szaga van!
2018. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!