Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lányoknak is van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányoknak is van egy kis seggszaga?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogyha nyaljátok (zuhanyzás után) és felizgul egy cseppet és a ha bedől pl akkor van egy kis seggszaga? Nem olyan durva egyáltalán, csak érezni hogy azért az egy segg.

Ha igen kit zavar ez?


2010. aug. 6. 12:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
de most sikerült elvenned a kedvemet egy jó időre a szextől.
2010. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
De mi az a seggszag? Nem inkább sz@rszag?
2010. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nem, b*szd meg! Seggszag... Olyan ha közel ér hozzá az orrod akkor érzed....
2010. aug. 6. 14:33
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez qv@ jó!!!!:D

Én lány vagyok, nem szoktam magamnak szagolgatni, de ez egy hatalmas LOL!!!XD

Mára is megvolt egy kiadós röhögés, köszönöm neked!

2010. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
ezt valaki tuti felnyomja fuckyeah-ra
2010. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

csak érezni hogy azért az egy segg. --> ezen itt visítunk haverokkal :D :D

kész vagy :D:D

2010. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
59%

Gyerekek :D Állatiak vagytok! :) Köszönöm a jókedvre derítést! :):):):)


18/L

2010. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nos hát nem sok mindent tudtam meg, de szívesen mindenkinek a boldog perceket. :D
2010. aug. 8. 20:46
 19/33 anonim ***** válasza:

Zuhanyzás és nyalás között mennyi idő telik el, mert az nem mindegy, nekem ha megfürdik v. zuhanyzik barátnőm és egyből utána témára térünk nincs ilyen gond, de ha közben van még egy kis filmezés meg ő kimegy valamiért vagy wc-re na akkor már én is vettem észre. Úgy tudom elképzelni ezt a dolgot, hogy rendesen megtisztálkodik, de frankón, aztán kimegy később wc-re pukizni, mivel a lányok nem finganak előttünk, meg amúgy sem :D. Na témánál maradva, ezek után maradhat ilyen illat.

Kicsit ez olyan mint mikor te fingasz, benyúlsz a nadrágba és ha kiveszed a kezed érezheted hiába előtte több 10 percel fingottál.

Még azt tudnám elképzelhetőnek tartani, hogy bedől, nyalod, felizgul és nem igazán zárnak a szimeringek, szoktatok análozni?

2010. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem, nem szoktunk, de jókat mondtál.
2010. szept. 14. 08:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!