Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány éppen most csalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány éppen most csalta meg velem a párját, elképzelhető hogy engem is meg fog?

Figyelt kérdés
Állítása szerint csak engem akar, és fél hogy kidobom.

2020. szept. 5. 02:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ,ő az a fajta,aki nem szereti az üresjáratot.Mindig kell valaki,akiből előnyöket lehet kovácsolni.Bebiztosítja a dolgait.Majd ha te is sorra kerülsz egyszer,tudd,hogy már közben megtalálta a gazdatestet.Majd akkor szól,ha amott minden jol elő lesz készítve,hogy bebútorozzon.
2020. szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál róla az alapján jó eséllyel kapcsolatfüggő hogy egy percre sem bír egyedül maradni. És igen, igy abszolút előfordulhat hogy amikor veled lesz egy vita akkor rohan a következő látszólag biztos ponthoz.
2020. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel úgy jöttünk össze, hogy neki volt valakije, én csak szerető voltam. Kb fél évig működött, én beleszerettem. Választás elé állítottam, vagy felejtsük el egymást, vagy akkor vállaljuk fel.

Engem választott, 5 évig együtt voltunk.

Az 5 év alatt 14nővel csalt meg. Úgy, hogy együtt éltünk, és nekem ebből semmi fel sem tűnt.. pedig nem vagyok egy mindent elnéző, elvakultan szerelmes fajta...

Más okból szakítottunk, utána jöttek a nagy cimborái, és avattak be a hátam mögött történtekbe.

Ja, és a csaj aki miatt otthagyott, na ő is benne volt a 14ben...

2020. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!