Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden tinilány lotyó? Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden tinilány lotyó? Aki jól néz ki, az lotyó?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy amelyik jól néz ki, az biztos az. Amelyik nem, az azért nem, mert nem néz ki nőiesen.
2010. aug. 6. 00:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul látod.
2010. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Cserélj szemüveget.
2010. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ugyan már, a felnőttek többsége szerint hülyék és kaphatóak egy orálra:)
2010. aug. 6. 00:42
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
hát,gratulálok,szerinted a lotyók néznek ki jól (y)
2010. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

" Ugyan már, a felnőttek többsége szerint hülyék és kaphatóak egy orálra:) "


Akkor hallgas rájuk és a kérdéseidet ne tedd fel fölöslegesen.

2010. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Aha, anyád a lotyó. Rohadna meg az a sok k*rva tini p.icsa, akik miatt szívnak a NORMÁLIS, ÉRTELMES kamaszok. Képzeld, engem is szép lánynak tartanak, még egyszer nem rondáztak le életemben, csak bókokat kaptam és nem vagyok lotyó, az életben nem állnék le egy olyan aluliskolázott, primitív "emberrel", mint amilyen te vagy. Ráadásul képzeld, a környezetemben a barátaim sem lotyók, pedig nem bűnrondák. Válogasd már meg a szavaidat és ne általánosíts a sok erkölcstelen liba miatt.

16/L

2010. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Na most itt tisztázzunk pár dolgot:D

Kinek mi néz ki jól?Mer mindenkinek más az ízlése.És hogy mikortól lotyó valaki.

nyilván akik neked tetszenek, tehát szerinted "jól néznek ki" nem mindegyik lotyó, embereket nem lehet általánosítani mintha valami tárgyak lennének.

20f

2010. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
16/L ismerkedünk? Én amúgy 31 vagyok
2010. aug. 6. 00:48
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Semmit nem írtál magadról úgyhogy spekulálok.

-ne szívj és rögtön másképpen látod a világot.

-tudom, hogy vannak régi módi szülők de ne higgy mindent el nekik nem vág agyon az Isten egy villámmal ha házasság előtt szexelsz/szeretkezel .

-Nem házasodni akarsz de a "lótyó" is ember szóval ő is képes emberi érzések kifejezésére ...

-menj vissza középsuliba lehetőleg gimibe valami csajosztályba és rögtön másképpen látod a helyzetet

...

...

lehetne még fokozni de talán annyit mondanék, hogy Szedd már össze magad.

2010. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sajnos van benne igazság, hogy aki valóban nagyon jól néz ki(értsd 9/10-T/T), az előbb utóbb elkezd így viselkedni. Észreveszik, hogy "hú, hát én annyira jól nézek ki, kapom a bókokat, discoban körülrajonganak a pasik, de XY csúnyább nálam, mégis jobban tetszik a fiúknak, "népszerűbb", csak azért, mert lotyó. Nem tudnám valahogy én is eljátszani?". Aztán pedig butábbaknál eljön az is, hogy tényleg lotyók lesznek.

De most én őszintén mondom, hogyha csaj lennék, és 9/10 v 10/10, akkor simán én is eljátszanám a lotyót, hogyha ettől lennék menő. Most aki mást mond, magát bas...veri át.

2010. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!