Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lótyó minden szép lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lótyó minden szép lány?

Figyelt kérdés
Vajon a környezetük viselkedése velük szemben teszi azzá őket? Ha igen, akkor egy elvek embere tipusú, csúnya/átlagos lány is simán lotyó lenne ha "megtehetné" (ha szép lenne)? Ilyen könnyen befolyásolják mások, hogy hogyan "kell" viselkedniük? A szép lányok pedig akik mégsem lotyók, már mind "átfutottak" egy kisebb focicsapaton, mire normálisan kezdtek el gondolkodni?
2011. febr. 26. 00:38
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Tényleg lótyót irtam? XD
2011. febr. 26. 00:41
 2/28 anonim ***** válasza:
44%

a jó édes anyádról beszélsz, ha jól sejtem??? :)

asshole...

2011. febr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
16%

egy ember akkor kezdi

átértékelni a dolgokat,amikor már megkapta a pofonokat az élettől.ekkor jön rá mi is volt eddig.majd kinövik,de elötte a magamfajta képben lévő embereknek,kicsit meg kell őket alázni.

24/ff

2011. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

a szép lány nem ott kezdődik, hogy nagy önbizalommal sok sminkel és mély kivágású, szűk ruhákkal rendelkezik.

ez meg a szép lány 2 külön dolog :-/

és sok lány úgy gondolja, ha ez meg van akkor ők szépek, de ez helyett az lesz amit mondtál: lo__*tyó

2011. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Élvezik hogy megtehetnek mindent a srácokkal, mert a nagy többségnek bejönnek. Így hát mivel sok jó pasi is fog körülöttük lebzselni, így jönnek oda a kevésbé szép csajok, akikkel majd összebarátkoznak, de mindig is a 'szebb'lesz a vezéregyéniség. Mindenki úgy fütyül ahogy ők ugrálnak. Valahogy így szokott ez menni. El vannak szállva..

De természetesen ez nem midnen szép lányra vonatkozik, csak akikre te gondoltál. Sajna manapság vannak a szép lányok,azok az igazi természetes szépségek, de van a 'szép' kategória, akik azért tetszenek másoknak mert márkás cuccaik vannak, vasalt a hajuk, festik a hajukat és szemüket esetleg műköröm vagy szoli. Olyan helyekre járnak és olyan emberekkel barátkoznak. Ennyit tudtam így este, már nagyon hülyén fogalmazok úgyhogy nem is írom tovább : D

2011. febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Első! Te biz csakis egy lotyó lehetsz. :D
2011. febr. 26. 00:51
 7/28 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk: Nem keveremm a szépet a "széppel". A természetes bombázó lányokról van szó.
2011. febr. 26. 00:54
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
a megoldás: ronda vagy.
2011. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

a szép lány okos művelt kedves ápolt egészséges ragaszkodó hűséges sportos.a külső meg kit izgat???Egy átlagos lány legyen másoknak ,de neked mindened.

Igazából nem minden szép lány lotyó.Van modell barátnőm nagyon szép és csak 3 barátja volt eddig 21 évesen...

2011. febr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Mindig vannak kivételek! :)

(83%-os Igazán elhúzhatnál, már kifejezted a véleményed. Ami pedig a kérdést illeti, ez csak filozofálás, nem keserűségből tettem fel. Ergó nem vagyok ronda. :P)

2011. febr. 26. 01:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!