Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lányok akkor mi a jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lányok akkor mi a jó?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, akkor a lányok a bunkó nagypofájú fiúkat, vagy inkább az ellenkezőjét "szeretik". Én nem sorolnám magam ebbe a kategóriába, hanem én inkább próbáltam eddig kedves lenni meg hasonló, de hát ez eddig nem nyert, de ne legyek olyan , mert az úgyse jó blablabla, de hát érdekes módon kedvességgel eddig még nem jött össze vagy csak rossz helyen és főleg rosszul kerestem? Nem is azt kérdezem inkább, hogy most bunkó legyek vgy sem, hanem inkább azt, hogy hogy próbálkozzak, hogy semminél több esélyem legyen?
2010. aug. 5. 21:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
hihi:) a kérdés jó. szerintem a egyelőre ezt még mi magunk sem tudjuk. valahogy úgy fogalmaznám meg - azt ami nekem általában bejön - hogy a fiú attitüdje legyen "bunkó". tudod a rosszfiús pasik. ez nem azt jelenti hogy legyél bunkó. elég megfoghatatlan a dolog, benne van az elérhetetlen is valamilyen szinten, de nem úgy mint a nőknél. Azt szeretem ha egy pasin látom hogy akar engem, küzd értem, ugyanakkor tudom hogy küzdenem kell azért hogy én legyek számára a femme fatal. A külvilág felé lehet nagyszájú, lehet rossz, lehet megszerezhetetlen. A nők szeretnek a kivételek lenni, ha azt érzi egy lány h ő az egyetlen aki meg tud téged szerezni, de küzdenie kell azért hogy mellette is maradj, akkor nyert ügyed van. van egy ilyen klisé hogy a lányok szeretnek sírni a pasik után. sajnos van benne valami. legalábbis nálam. A nők szappanoperás problémagyártók, ha minden tökéletes akkor egy idő után valamin muszáj balhézniuk. Szerintem itt rejlik az elérhetetlen dolog vonzóereje, nem ott hogy abszolut nem látok rá esélyt. Viszont a megszerzéshez, és a kapcsolathoz is kell hogy kedves légy, különben nem működhet, legalábbis nem boldogságban. Ez olyan mint nálatok az ha egy nnek kell a te segítséged: egy ideig duzzad a begyetek ha a nőnek szüksége van rátok, aztán ha három hónap múlva is megkér hogy cseréld ki a villanykörtét már nem olyan vicces a dolog :) Tudni kell mennyire szabad "bunkónak" lenned, és meddig szabad játszanod.
2010. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg hogy legyen önbizalmad és ne kapjon meg rögtön a csaj.ha kicsit küzdenie kell a figyelmedért,jobban értékeli.ne legyél bunkó.
2010. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Vicces kérdés.xD Bocsi. Most én is megkérdezhetném tőled, hogy most ribanc vagy kedves aranyos lány? Gondolom inkább egy szép okos rendes lányt szeretnél. Igyekszem az lenni és a barátom büszke, hogy neki ilyen b.nője van.:D A lényeg az az, hogy a lányoknál is sokszor az a menő, aki játszadozik a fiúkkal nem nagyon tanul és ribanckodik. Én próbálok az ellentétük lenni ilyen téren.:) Néha a fiúk is elkerülnek, ha meghallják, hogy szűz vagyok, de tudom, hogy ez csak azért van, mert ribikre vágynak azért, hogy szexeljenek. A lányoknál ugyan ez a helyzet sajnálom. Viszont, ha kedves és aranyos fiú leszel inkább haverkodni fognak veled, de neked több esélyed lesz, hogy egy nromális lányt találj!:)
2010. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most lehet én vagyok nagyon kirívó példa, de én imádom, ha imádnak, ha udvarias,de nem unalmas, ha kedves és figyelmes, ha megdícséri a ruhám, ha okos és nem bunkó, ha kinyitja az ajtót, ha láthatóan oda van értem, ha éjszaka hívogat, mert hiányzom neki. Csak annyi, hogy ne legyen unalmas az illető meg legyen egy kicsit szellemes és merész :D szóval a kedves jófiúk részemről a nyerők :D
2010. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem maradj olyan amilyen vagy elvégre sokan keresnek kedves fiúkat ;)
2010. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ezvan:D ***** válasza:
sztem meg legyen poénosan bunkó :D
2010. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!