Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lányok akkor mi a jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lányok akkor mi a jó?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, akkor a lányok a bunkó nagypofájú fiúkat, vagy inkább az ellenkezőjét "szeretik". Én nem sorolnám magam ebbe a kategóriába, hanem én inkább próbáltam eddig kedves lenni meg hasonló, de hát ez eddig nem nyert, de ne legyek olyan , mert az úgyse jó blablabla, de hát érdekes módon kedvességgel eddig még nem jött össze vagy csak rossz helyen és főleg rosszul kerestem? Nem is azt kérdezem inkább, hogy most bunkó legyek vgy sem, hanem inkább azt, hogy hogy próbálkozzak, hogy semminél több esélyem legyen?
2010. aug. 5. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
aranyközépút
2010. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én azt tapasztaltam, h

egyéjszakás - "bunkó, nagypofájú"

tartós - második leírás

kb

2010. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Legyél olyan, aki után mennek a nők :) Tudod, elérhetetlen :) Ne akarj udvariaskodni, ne nyisd ki előttünk az ajtót, hanem tegyél úgy, mintha téged nem is érdekelnének a nők. Kihívást fognak látni benned és mennek utánad, majd meglátod :) Üdv: 21/N
2010. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Szarjá le mindent és mindenkit. Bulizzál, igyál, dohányozz. Csocsózz, biliárdozz. Kérd el a szüleid kocsiját, és rajkodj éjszaka a városban. Csikorgass, kettesbe nyócvanig húzassad, körforgalomba körözzél, húzd le az ablakot, könyök ki, napszemcsi le, bámuld a csajokat, és közben gyújts rá, és nyomj egy füstkarikát!
2010. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
csak addig kell a bunkó amig fiatalok és naivak a lányok,de később csak a komoly rendes pasi jöhet szóba
2010. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
És ha szép a pasi de rendes akkor mar nem is kell nektek?
2010. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem tudjuk eldönteni, hogy nektek a mutatós üresfejű plázamacskák, vagy a kevésbé mutatós, ámbár szép és némi aggyal rendelkező esetleg főzni, mosni tudó "egyszerű" lányokat szeretitek.
2010. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Középút szintén:)
2010. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a meleg fiúk tetszenek általában. Ha a többi csajnak is akkor meleg leszel? Hülyeség, legyél önmagad, ahogy jól érzed magad, úgyis találsz majd valakit... ha teszel is érte nem csak ülsz otthon és sajnálod magad.
2010. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát eléggé divat lett már hogy melegnek tettetik magukat...
2010. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!