Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? :" ( Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? :" ( Mit csinálhatnék ellene? :S

Figyelt kérdés
Egyszerüen szerencsétlen vagyok a szerelemhez ... 14 éves vagyok (lány) . mindig olyan fiuk tetszenek akik elérhetetlenek számomra :"( most tetszik egy fiu és én is neki de csak tetszés ... de nagyon messze lakunk egymástól és félévente egyszer ha találkozunk akkor is azért mert a bnőm baráti társoságában van :S és szerintem ő nagyon sok lány ismerősének tetszik és facebookon a képein <3 - et írnak neki a lányok kominak meg olyan képek vannak fent amiken egy - két lányt átkarol ... =/ :"( most nagyon szomi vok miatta :"(
2010. aug. 5. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs veled, csak még tapasztalatlan vagy. Majd idővel rájössz, hogy nem azok lesznek a legszebb kapcsoaltok, ahol két "trendi" egyén összejön. Lehet, hogy őt körülrajongják a csajok, és lehet, hogy netán külsőre némelyikük szebb is nálad, de attól még egyáltalán nem biztos, hogy jobb társ.

És ugyanez fordítva is igaz. Lehet, hogy most belehabarodtál ebbe a srácba, de hidd el, az igazi szerelem nem egy elérhetetlen valaki lesz.

2010. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nálam is pont ugyan ez van csak én fiu vokP:P szentem ne legyél elkeserdve ha az a gyerek nemveszi észre(vagy nem akarja észrevenni) hogy mit érzel iránta leszo.hat...
2010. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne hülyüljetek már! 14 évesen még toljátok a homokozóban a dömpert, vagy fésüljétek a babétokat! Ne azzal foglalkozzatok, hogy milyen szerencsétlenek vagyok a szerelemben! Azzal ráér egyetem meg főiskola után foglalkozni.
2010. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14éves még nem mondhatod h szerencsétlen vagy a szerelemben :D jó persze rosszul éled meg de bisztos találsz egy olyan srácot aki hozzád illik korban is szeret és egy városba lakotk meny el bulizni :) sok sikert:) 21/f
2010. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, előtted az élet! Rengeteg lehetőséged lesz még :)
2010. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2010. aug. 7. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!