Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? :" ( Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? :" ( Mit csinálhatnék ellene? :S

Figyelt kérdés
Egyszerüen szerencsétlen vagyok a szerelemhez ... 14 éves vagyok (lány) . mindig olyan fiuk tetszenek akik elérhetetlenek számomra :"( most tetszik egy fiu és én is neki de csak tetszés ... de nagyon messze lakunk egymástól és félévente egyszer ha találkozunk akkor is azért mert a bnőm baráti társoságában van :S és szerintem ő nagyon sok lány ismerősének tetszik és facebookon a képein <3 - et írnak neki a lányok kominak meg olyan képek vannak fent amiken egy - két lányt átkarol ... =/ :"( most nagyon szomi vok miatta :"(
2010. aug. 5. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én járnék veled.

Béla vagyok.

2010. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

majd jön egy fiu akivel összeillesz :P

én 15 vagyok és már 10 hónapja vagyok együtt a barátommal<3

neked is eljön csak még nem vagy kész

2010. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok ismerkedni . ne érts félre
2010. aug. 5. 19:01
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. aug. 5. 19:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Naa ne legyél szomi! Lehet, hogy nem most, lehet, hogy majd csak kicsit később, de lesz olyan pasi, aki neked is tetszik, akibe szerelmes leszel, és aki viszonozza is az érzéseidet!
2010. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi =/ hát azért nem könnyű .. merthát ő most nagyon tetszik =/:(
2010. aug. 5. 19:04
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, hidd el, én sem vagyok szerencsés a szerelemben. :S
2010. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi , örülök hogy leírtad de kérdés volt h mi a baj velem és mit tehetnék ellene ?-.-
2010. aug. 5. 19:07
 9/16 Lampard95 ***** válasza:

14 éves vagy szal még van bőven időd ismerkedni :)

Sok sikert :P

15/F bár én se vok öreg :D:D

2010. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 5. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!