Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökké egyedül leszek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké egyedül leszek?

Figyelt kérdés

15 (lassan 16) éves lány vagyok, picit (nagyon) elkeseredve. Életemben eddig egyetlen egyszer voltam úgy igazán szerelmes, 10 évesen. Azóta egyszer sem, csak pillanatnyi fellángolások (és csak az én részemről). Mindig a gyerekkori szerelmemhez tértem vissza, aki időközben egy öntelt seg.gfej lett... nem tudom, hogy magyarázzam el ezt... egyszerűen szeretnék már nagyon valakit, akit szerethetek... szeretnék már végre én is egy kapcsolatot... örülni akarok más emberek boldogságának, nem pedig irigykedni, hogy ők milyen boldogak, csak én vagyok ilyen szerencsétlen...

Kérlek ne röhögjetek ki és a bunkók kíméljenek, mert ez valami borzalmas érzés... minden este amikor lefekszem, egy párnát ölelgetek és majd megszakad a szivem mikor látom, hogy mindenki boldog körülöttem...

Mit tehetnék? Hogy álljak hozzá? Pánikba estem, hogy nekem már sose lesz senkim... segítsetek...

elég szánalmas itt ilyesmiről beszélni, főleg, hogy ezt a dolgot még magamnak se nagyon merem bevallani... mármint, hogy mennyire hiányzik valaki, és hogy mennyire nyomorult vagyok...

egyébként nem vagyok kövér, se ronda... egyszerűen nem tudok az emberekkel bánni...

félek, hogy örökké igy maradok, egyedül...

segitsetek...


2010. aug. 4. 22:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nyugi én is így vok :(

16/F

2010. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
15(16)évesen semmi okod az aggódásra...én is így voltam,abszolút,pont így éreztem...aztán próbáltam változtatni magamon,mert attól,hogy nyavajodtam,irigykedtem,sajnáltattam magam,nem lett jobb.ígyhát úgy álltam hozzá a dolgokhoz,hogy lesz,ami lesz.aztán lett is...összejöttem valakivel(és én eddig soha,de soha nem voltam szerelmes)és nem mondom,hogy most maximálisan az vagyok,de már érzem mitől(volt)boldog mindenki körülöttem....:)
2010. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

hát igen, ha lassan 16 leszel akkor már illene... lol

ilyen kérdéseknél nagyon öregnek érzem már magam.

25F

2010. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10vok és belém 1 -2 lány szerelmes belém :PPPPP xD de én csak 1 be vok és az nem tartozik ebbe az 1 -2 be
2010. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
küldj képet
2010. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
basszus akkor én mit mondjak?17 vagyok pasim sem volt még ki vagyok közösítve barátaim sincsenek igazából és még néha megkapom azt is h a hátam mögött kidumálnak h nem vagyok jó csaj és társai.Már nagyon elegem van akkor nyígj ha a helyemben vagy
2011. jún. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok és még sosem csókolóztam :D nah ehhez mitszólsz?

Annak ellenére, hogy (nemakarok nagyképűnek tünni) de csinosnak tartanak.

:/

nagyon egyedül érzem magam.

2011. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jaj de rég volt már, amikor ezt kiirtam, Istenem :D Azóta már majdnem egy éve vagyok együtt a barátommal:) Furcsa dolog az élet... Várni kell, és aztán minden kialakul:)
2011. dec. 5. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!