Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökké egyedül leszek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké egyedül leszek?

Figyelt kérdés

15 (lassan 16) éves lány vagyok, picit (nagyon) elkeseredve. Életemben eddig egyetlen egyszer voltam úgy igazán szerelmes, 10 évesen. Azóta egyszer sem, csak pillanatnyi fellángolások (és csak az én részemről). Mindig a gyerekkori szerelmemhez tértem vissza, aki időközben egy öntelt seg.gfej lett... nem tudom, hogy magyarázzam el ezt... egyszerűen szeretnék már nagyon valakit, akit szerethetek... szeretnék már végre én is egy kapcsolatot... örülni akarok más emberek boldogságának, nem pedig irigykedni, hogy ők milyen boldogak, csak én vagyok ilyen szerencsétlen...

Kérlek ne röhögjetek ki és a bunkók kíméljenek, mert ez valami borzalmas érzés... minden este amikor lefekszem, egy párnát ölelgetek és majd megszakad a szivem mikor látom, hogy mindenki boldog körülöttem...

Mit tehetnék? Hogy álljak hozzá? Pánikba estem, hogy nekem már sose lesz senkim... segítsetek...

elég szánalmas itt ilyesmiről beszélni, főleg, hogy ezt a dolgot még magamnak se nagyon merem bevallani... mármint, hogy mennyire hiányzik valaki, és hogy mennyire nyomorult vagyok...

egyébként nem vagyok kövér, se ronda... egyszerűen nem tudok az emberekkel bánni...

félek, hogy örökké igy maradok, egyedül...

segitsetek...


2010. aug. 4. 22:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nyugi, a kérdésedre a válasz: nem.

én most 31 évesen vagyok egyedül, de eddig nagyon sok alkalmam adódott kapcsolatba lépni nőkkel. kivel így, kivel úgy. még egyszer: nyugi. fiatal vagy még :)

2010. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

valahogy én is így érzek, csak én kb fél éve vagyok egyedül és nagyon rossz:(

már nagyon szeretném ha valakivel megint összebújhatnék stb:(


17f

2010. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem csak te vagy így...

F/27

De egyszer csak lesz valaki, akinek Te leszel az igazi. :)

2010. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen voltam mielott megismertem volna a barátnőmet. Hidd el nem maradsz örökké egyedül. Fel a fejjel pláne ha nem is vagy csunya akkor nem tudom mitol félsz meny többet bulizni barátnőiddel:)
2010. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
az a lényeg, hogy ne görcsölj. járj sokat társaságba és ott megtanulod, hogyan bánj az emberekkel. kérdezősködj, tanulj. vagy írj egy levelet és beszélgessünk, szívesen segítek.
2010. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

ne aggódj, én 21 éves koromig vártam, mégis élek, virulok

bulik, társkereső oldalak, iskola, közterület...

nyílni kell az emberek felé, aztán egyszercsak jön majd...


de felesleges parázni, azzal csak magadnak ártasz

21F

2010. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés. :'(

15L

2010. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3. vagyok, gondolod írj privit:)
2010. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ajmár, 16 éves sem vagy -__- Halálfelesleges aggódnod. És ezt te is tudod mélyen magadban, csak leköt a jelen. Jó, hogyha rajtad kívül senki sincs hasonló helyzetben, úgy tényleg nehéz elviselni, de semmi sem tart örökké. Majd találsz sorstársakat, elagytok, aztán később az ő szemükben lehetsz a 'boldog' ők meg a szomorúak, mert neked előbb jött össze, mint nekik :D Úgyhogy ne siránkozzál, pláne, hogy hamarosan oskola, és emberek közé kerülsz napi szinten. Ha meg onnan nem kell senki, akkor meg érdeklődési körödben kezdj el mozogni, akár neten. De a legfontosabb, hogy ne azért szerezz valakit, hogy legyen, mert rányomja majd a bélyegét a későbbi életedre. Nameg addig jó, amíg nincs mire emlékezni :D Tehát ölelgeted a párnád, de nem volt olyan alkalom, hogy fiút ölelgettél volna. Ha lett volna, akkor folyamatosan az járna a fejedben. Így pedig valami újban lesz részed :D Szerintem legalábbis így sokkal könnyebb. Nekem bejött :D
2010. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hát nekem eddig barátnőm se volt de én ilyenre nem gondolok am ha kő még vmi irjá privit:)
2010. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!