Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok választani! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég óta van egy barátom, de sajnos egyik kollégámat nagyon kívánom és ő is érzi a szexuális feszültséget. Tudom, nem lenne helyes kockáztatni, de amikor meglátom és megérzem az illatát, úgy érzem annyira kell, mint egy falat kenyér. Nem vagyok erre büszke, de gondolom sokan találkoztak már ezzel a problémával.
2010. aug. 4. 14:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Eddig is kívántad a kollegádat vagy csak amióta van barátod?

Ha már régóta kívánod miért nem jöttetek össze?

2010. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Akkor mond meg neki,hogy nem érzed hogy szeret téged.Beszélgessél vele a kapcsolatokról.ennyi az egész,ha nem érezteti veled akkor szakíts.1 kapcsolathoz 2 ember kell.És talán valld be neki,h mi történt.nem könnyű,de túl kell esni rajta.14:44 hsz. Am 21/F
2010. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
csak flörtöltünk, de megelégeltem a célozgatásait és rászóltam. nem vagyok általában egy könnyűvérű cafka, de furamód jobban érdekel (kizárólag szexuális értelemben), mióta van barátom :s pedig egész jó a szex vele, és mégis...
2010. aug. 4. 15:30
 14/18 A kérdező kommentje:
fontos vagyok neki, azt érzem, de inkább olyan baráti kapcsolatnak érzem a részéről. még beszélgetni sem szeret ilyen komoly dolgokról. tervezem egyébként, h elmondom neki a csókot, de félek, h vége lesz. tudom, előbb kellett volna gondolkodni :(
2010. aug. 4. 15:33
 15/18 anonim válasza:

Szió.Ha akakrod segítek neked,hogy így könnyebb lesz neked.Írj Privit és msn megbesz.Ha akarod.21/F

Meg kell neki mondani,hogy vegye komolyan a dolgot,mert nem lessz jó vége.Lehet a barátodból hiányzik ami a kollegában megvan.Ez pedig a vonzerő,vagy a megjelenés és a személyisége.Ezért érzed így.

2010. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm, nagyon kedves vagy, így is sokat segítettél :)

nincs nálad olyan opció, h privit tudjak írni, de te írhatsz nekem nyugodtan! még egyszer köszönöm!

2010. aug. 5. 19:37
 17/18 anonim válasza:
Írtam a priviben.
2010. aug. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért álljon már meg a menet,nehogy már még a barátja legyen a hibás egyből...5 hete vagytok együtt,nem is vagy biztos benne,hogy szeret de azért lefekszel vele,flörtölsz meg csókolózol a munkatársaddal?Pff.El kellene gondolkodni a dolgokon...Az lenne a helyes,ha elmondanád,hogy eddig mi volt és most min jár az eszed állandóan,ha elhagy elhagy de legalább nem nézik hülyének te meg nyugodtan csinálhatsz amit akarsz.
2010. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!