Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok választani! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég óta van egy barátom, de sajnos egyik kollégámat nagyon kívánom és ő is érzi a szexuális feszültséget. Tudom, nem lenne helyes kockáztatni, de amikor meglátom és megérzem az illatát, úgy érzem annyira kell, mint egy falat kenyér. Nem vagyok erre büszke, de gondolom sokan találkoztak már ezzel a problémával.
2010. aug. 4. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha csak kívánod, akkor nem szereted, úgy mint a barátodat, hanem csak szexuálisan vonzódsz hozzá. Próbáld ki, aztán majd lesz valami.
2010. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
megölne a bűntudat :s így sem tudom, h hogyan mondjam el a barátomnak azt, h csókolóztunk :s
2010. aug. 4. 14:44
 3/18 anonim válasza:
Most az a lényeg,hogy mennyire szereted a barátodat.Ha a másik iránt csak szexuális vágyat érzel,akkor szerintem fogd vissza magad.Nem érdemes átbaszni a barátodat.Ha mégis megteszed,,az élet keményebben adja vissza neked!Ha már nem szereted akkor szakíts vele,és akkor próbálkozhatsz a kollegánál.
2010. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Csók is volt?:D

Akkor elástad magad a barátodnál,de szerintem mond meg neki.Egyszer úgyis minden kiderül.

2010. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nagyon szeretem a barátomat, de ő engem még nem, és ez jutott eszembe a csóknál. 5 hete vagyunk együtt egyébként.

tudom, h nem kéne tönkretennem, de megőrülök :s

2010. aug. 4. 14:47
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez nem egy általános probléma a nőknél.

Ha szeretem a párom nincs olyan hogy kell egy másik pasi mint egy falat kenyér

2010. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

én is azt hittem, h ilyen nem létezik, de sajnos mégis :(

örüljön neki, aki még nem tapasztalta!

2010. aug. 4. 14:50
 8/18 anonim válasza:
Szerintem maradj a barátoddal.És a munka helyeden nem kéne vele találkoznod v beszélni vele.Ha nem jön össze ,akkor tudom nehéz lessz,de válts munkahelyet.Ne tedd tönkre a barátodat.Hány éves vagy. 14:44 hsz
2010. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

csak szexuálisan vonzódsz hozzá, de a barátodat szereted... most dönts:


egy kiadós baszás vagy szerelem?

2010. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

25 vagyok, barátom 27. ő (még) nem szerelmes belém és nem vagyok benne biztos, h az lesz. ha látnám a jeleket, h van rá esély, talán a csók sem történt volna meg a kollégával.

persze ez nem azt jelenti, h nincs bűntudatom, elég sz@r érzés, de mégis hagytam és hagynám újra :s

2010. aug. 4. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!