Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj annyira hogy összeve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj annyira hogy összevesztem fiú haverommal? 19/l

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretted?
2020. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem csak a "haverod".


Ha gyerekkori barátod akkor érthető, de ha csak 1-2 éve ismered esetleg akkor valami többet is kezdesz érezni iránta.

2020. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

3 éve ismerem .

Csak azt írta , hogy ne írjak neki többet mert nem írtam neki egyből vissza :(


És igen többet is érzek iránta..

2020. aug. 4. 17:46
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

*Csak azt írta , hogy ne írjak neki többet mert nem írtam neki egyből vissza


Ha szerencséd van akkor megembereli magát és bocsit rebeg, ha győz a féltékenysége, akkor vérig sértődve elkullog és összeszed egy másik lányt.


Türelem, előbb útóbb kiderül, hogy mi lesz. Kitartást neked.

2020. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

NA, ebből számomra már több dolog is kiderült, az egyik az, hogy igazam lett, nem csak "barát", a másik meg, hogy nagyon megszívtad vele, mert egy gyerekes kisfiú.


"azt írta , hogy ne írjak neki többet mert nem írtam neki egyből vissza " 🤦‍♂️


Csajszi, ideje tovább állnod...

2020. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem kellene gyerekesnek lenni, hogy ha azonnal nem írsz, akkor soha többet nem kell. Jobban is jársz, ha ilyennel nem keveredsz kapcsolatba, aki drámakirálynőt játszik!
2020. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"mert nem írtam neki egyből vissza"

Ilyen dedós alakot jobb messziről elkerülni.

2020. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6 Ez egy férfi.
2020. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsót csak annyiban javítanám ki, hogy "ez egy pö... khm... ez egy kisfiú."
2020. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen haver ez? Milyen "barát"?


Ezt úgy hívják hogy betanítás. Most hagy kicsit szenvedni, tanuljad meg szépen hogy neki azonnal visszaírsz. Ha nem jön be, addig szenvedtet míg megtanulod. Utána jöhet a többi, csak rá figyelj, csak vele foglalkozz, tegyél meg neki x dolgot vagy hisztizik és eltűnik/összeveszik, stb..


Ez az egyik legkárosabb viselkedés ami létezik. Nem szomorúnak kéne lenned, hanem örülni hogy még nem cs*szte szét az életed és van esélyed kilépni ebből.

2020. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!