Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a férfi a videóban? Számomra ő a tökéletes àlompasi. De a hozzá hasonlóknak sajnos nem kellek.

Figyelt kérdés
7:30 tól nézzétek [link]
2020. aug. 2. 20:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
#11: erősen kétlem, egy idült alkoholista nem így néz ki. Azoknál nincs egészséges arcszín, egyenletes, tiszta bőrkép, van viszont beesett arc, szétcsúszott vonások, homályos tekintet, sötét karikák a szemek alatt, hatalmasra fölfúvódott orr... soroljam tovább?
2020. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#11-es voltam, kiegészítés: hatalmasra fölfúvódott, SZIVACSOSNAK KINÉZŐ, TELJESEN ELDEFORMÁLÓDOTT orr
2020. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%

#11 [link]


A csávó a videoban egészen konkrétan Bartos kategória, így nem igazán értem hogy miért kardoskodsz mellette olyan szinten, hogy le is hülyézel másokat, (talán te is így nézel ki? 👀) de ok, tiszteletben tartom a véleményed :))

2020. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekem semleges. Bele tudnék szeretni úgy amúgy.


De annak a pitsának a stílusa borzalmasan idegesítő.

2020. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

Nna, nekem meg ő az álompasi, úgyhogy asszem, én nyertem a kinek szrabb versenyt, mert ez a pasi meg még csak nem is létezik... (Legalábbis ebben a formában nem.)


https://www.youtube.com/watch?v=jEfflBr3PrM

2020. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#13: téged lényegében az zavar, hogy olyan pasi tetszik itt több nőnek, akinek a) nincsen kocka állkapcsa, meg úgy általában véve masszív, szögletes feje, vastag nyaka, b) nincs egy jó vastag szemöldökkel megfejelt kiugró szemöldökcsontja, és ebből fakadóan mélyen ülő szeme?
2020. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem meg ez a típus az álompasi. Ed Sheerant is komálom külsőre.

2020. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Átlagos, az egyik unokaöcsém ugyanez a karakter.
2020. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
45%
Semmi férfiasság nincs benne.
2020. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

15-ös az interjút adó színész csak az elejét néztem tényleg jó pasi. Nem néztem azt a sorozatot mi a színész neve? Nem ismerem.


A kérdező akit mutatott egy ötvös svéd aki az élettársával természetközeli életbe kezdtek, látszik rajtuk hogy volt mikor nélkülöztek. Szerintem se olyan ideális a srác van tőle szebb svéd is.


Én amúgy nem szoktam ilyeneken gondolkozni. Megállapítom hogy jó pasi vagy sem de szerelemhez azért a jó pasi megállapításon kívül több minden kell. Igen első körben hogy felfigyeljen rá hogy jó pasi de kell érzelmi kémia is. és belülről is jó pasinak kell lennie hozzá anélkül csak jó pasi.

2020. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!