Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a férfi a videóban? Számomra ő a tökéletes àlompasi. De a hozzá hasonlóknak sajnos nem kellek.

Figyelt kérdés
7:30 tól nézzétek [link]
2020. aug. 2. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%

Hova tetted a szemed?:D Ez messze van az álompasitól:DD


Ez még mindig pasi:D


[link]

1ó:21-től

2020. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Te meleg vagy?

Szóval te férfi vagy?

2020. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Neem, 29 éves nő.
2020. aug. 2. 20:32
 4/21 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is marha jól néz ki :D
2020. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Külsőre nem ütöd meg azt a szintet, amit elvárnának, vagy értelmileg, kérdező? Nem kötekedésből kérdezem, komolyan kíváncsi lennék rá.
2020. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt írom egy "a nők csak tökéletes férfiakkal jönnek össze?" kérdés alá, hogy sajna túl gyakran látni gyönyörű nőket viszonylag ronda férfi mellett, akkor pont erről a jelenségről beszélek.
2020. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Színészek akik eljátsszák a szerepüket. Van aki ezeket el is hisz? Ugyan már.
2020. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#6: jó nagy hülye vagy, szerintem ennek a pasasnak kifejezetten kellemesek az arcvonásai, szép a szeme, a bőre, és a tekintete is elég értelmes. Engem csak a kopaszodása és a szakálla zavar, de ez persze az én egyéni heppem. Ez a csávó engem egy kicsit Tom Feltonra emlékeztet.
2020. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nincs kopasz fej, csak seggig érő homlok.

Nem annyira rossz pasi, nekem mondjuk abszulút nem jön be.

2020. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

#8 Megint: pont erről beszélek :D

A léc jóformán a föld alatt van. Ennek a férfinak maximum a szeme szép, de amúgy tele az összes vidéki kocsma pontosan ugyanilyen sovány, szakállas kopaszodó férfiakkal.

2020. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!