Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy társkereső oldalon egy férfivel, vajon mi lehet az oka hogy csak éjjel ír mindig? Sajnos azt gyanítom házas igazam lehet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy társkereső oldalon egy férfivel, vajon mi lehet az oka hogy csak éjjel ír mindig?


Általában éjfél után,és éjjel 1 - 2 óra között ír / válaszol csak. Azt már biztosan kiderítettem nem

dolgozik ilyenkor otthon van, én azt sejtem azért van ez mert vagy megvárja míg elalszik a felesége és vagy a gyereke(i) ?!

Igazam lehet ?


2020. ápr. 24. 00:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Tehát megvárja míg elalszik a felesége és utána ír amikor az már alszik.
2020. ápr. 24. 00:36
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami, igen. Elég sanszos hogy családja van.
2020. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem kérdezed meg tőle miért ír ilyen későn csak? Ha nem tud egyenes választ adni akkor valszeg igazad van :)
2020. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezz rá. Egyebként ha csak uzenetben beszéltetek eddig, felvetheted a videó hívást. Az arra adott reakciója mégtöbbet elárul.
2020. ápr. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Lehet éjjeliőr, és csak a melóhelyén van WiFi.
2020. ápr. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Vagy delutanos,es nem bir elaludni.

Az is fura, hogy azt hiszed, valaki miattad feladja az alvasi lehetoseget, meg az is, hogy kombinalsz kerdezes helyett.

2020. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nem dolgozik éjjel már írtam!
2020. ápr. 24. 07:50
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
Igen, mást nem momdasz? En kivancsi vagyok, majd irj, ha megcsináltad, amiket irtak.
2020. ápr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi férfi nyomul a társkeresőn az asszony mellet! El se hinnétek. Én hiába mondom hogy nagy a gáz párkapcsolati szinten, mindenki lehúz. A kérdésben említett észrevétel meg egy teljesen bevett dolog a kapcsolatban élő férfiaknál. A nappal és az este a munkáé és a családé, este meg izgalmas egy nővel beszélgetni, az legalább izgalmat hoz a teljesen ellaposodott szexuális életébe.
2020. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
kiderült hogy házas. ezek szerint jó volt a tippem
2020. ápr. 24. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!