Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy társkereső oldalon egy férfivel, vajon mi lehet az oka hogy csak éjjel ír mindig? Sajnos azt gyanítom házas igazam lehet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy társkereső oldalon egy férfivel, vajon mi lehet az oka hogy csak éjjel ír mindig?


Általában éjfél után,és éjjel 1 - 2 óra között ír / válaszol csak. Azt már biztosan kiderítettem nem

dolgozik ilyenkor otthon van, én azt sejtem azért van ez mert vagy megvárja míg elalszik a felesége és vagy a gyereke(i) ?!

Igazam lehet ?


2020. ápr. 24. 00:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
átvert
2020. ápr. 24. 18:25
 12/22 A kérdező kommentje:
a feleségével el es 2 gyereke is van
2020. ápr. 24. 18:25
 13/22 anonim ***** válasza:
Azt ne mond hogy meglepődtél! Sajnos ami körbevesz minket és átjár, nem jó a párkapcsolatoknak.
2020. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem értelek , kifejtenéd bővebben légyszíves?
2020. ápr. 24. 18:27
 15/22 A kérdező kommentje:
es azt mondta hogy egyedülálló, gyermektelen, úgy ismerkedtünk meg O monsta! (még mielőtt valaki azt gondolná én kikezdtem egy házas férfivel.) most szólok O egyedülállóként mutatkozott be és én gyanút fogtak bizonyos jelekből..... kiderült szépen átvert.
2020. ápr. 24. 18:31
 16/22 A kérdező kommentje:
Ő mondta hogy egyedülálló, de én gyanút fogtam bizonyos jelekből. Sajnos igazam lett. Házas.
2020. ápr. 24. 18:32
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
Legalább te elgondolkodtál a jeleken! Sokan csak sopánkodnak és hónapok múlva is hagyják magukat hitegetni. Szerintem jól tetted, hogy utánna jártál a dolgoknak. Most már csak az van hátra, hogy ha te is ezt akarod, küld el a pokolba és tíltsd le. Nem kell meghallgatni a hazudozásait, mert hogy neked is hazudozott, az mar biztos.
2020. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
mit csináljak most? hogyan tovább? azt mondta el akar válni
2020. ápr. 24. 19:25
 19/22 A kérdező kommentje:
és ha megint hazudik?
2020. ápr. 24. 19:25
 20/22 anonim ***** válasza:

Nee 🤣

Olyan okosan rájöttél erre, a válásra nem?

2020. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!