Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet még találni őket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet még találni őket?

Figyelt kérdés
Szóval hétfőn voltam a Ceglédi Aqua parkban és találkoztam 2 lánnyal, de úgy, hogy a csúszdán beléjük mentem. Az egyiknek lefröcsköltem a haját amiért megint elnézést kérek :) a másiknak meg véletlenül megrúgtam a jobb válát. Amiért szintén megint elnézést kérek :). Nem tudok róluk semmit csak annyit, h a kockásfürdőruhás lány aznap reggel csinállta meg a haját. Szérétném őket megtalálni mert megtetszettek. :). Ha olvassátok akkor legyetek szívesek írjatok köszi :).
2010. aug. 3. 22:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
vagy akár barátoknak mert nagyon szimpatikusak voltak :)
2010. aug. 3. 22:34
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
azért meg lefröcskölted a haját megint elnézést kérsz, de akinek megrugtad a vállát rohadjon meg? xP
2010. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Előző, te ezt honnan olvastad ki a szövegből?:D Rohadjon meg:O
2010. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
neki is írtam, hogy "amiért szintén elnézést kérek". Tudsz olvasni, vagy már este van ?? :)
2010. aug. 3. 22:39
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
" A másiknak meg véletlenül megrúgtam a jobb válát. Amiért szintén megint elnézést kérek :) "
2010. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
hallod lehet ha jól megvered őket akkor már öri barik lennétek:D amugy nem hiszem h haverkodnának ilyen erőszakos csávóval:D:D:D
2010. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem direkt csinálltam :D:D meg mondtam ott nekik is, h bocsi, meg h nemm direkt volt nem vagyok erőszakos, csak ha nehezen kihozzák belőlem .
2010. aug. 3. 22:43
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
de ha már ugyis megvered őket miért nem 8napon tul gyógyulót csináltál? akkor tutira nem felejtenének el, plussz akkor a rendőrségen is meglenne a címük....habár rizikós mert kitört foggal lehet nem akarnak 2.randit:P:D
2010. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

basszus mért nem jött értelmes válasz :D:D

jó amikor csúsztam véletlenül belecsúsztam nah nem direkt volt na.

2010. aug. 3. 22:57
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

poénkodok:D de oké, velem is volt ilyen. A buszon egyszer leültem egy csaj mellé, aki kedvesnek tünt mosolygott rám meg minden.Nekem az volt a szerencsém, hogy tudtam hol száll le, megkerestem myvipen, és megnéztem. Mivel elég bátortalan vok, itt meg is állt a nagy udvarlás. Majd ő bejelölt, és kérdezte, hogy nem-e baj h bejelölt (nem az az 5000ismerőse van típus).Szal írtam neki levelet h megismerkednék vele, ő erre azt írta h elöbb dumáljunk kicsit msn-en. Most épp ebbe a fázisba vagyunk.

Amit neked tudok tanácsolni az ez az oldal, jól tetted hogy kiírtam, majd emeld ki a kérdés, és max annyi h jobban írd le a csajok külsejét. Nézd meg a fürdő kérnyékén a csajokat, mert ha ketten mentek akkor valszeg helyiek (myvipen, vagy iwiw-en, iwiw jobb mert ott mindenképp rákeres a korra meg a nemre, ott nincs az ami myvipen h ha nem írja ki akk nem találja meg.) ennyi sztem. Nézz gyors utánna, és írj h mivan:D

18/f

2010. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!