Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy próbáltak felszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy próbáltak felszedni Titeket a fiúk az utcán?

Figyelt kérdés
történeteket szeretnék vicceset, aranyosat, meg a "faszagyerek vagyok" stílusút:):D
2010. aug. 3. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer barátnőmmel sétáltam egy parkban. Elhúzott mellettünk egy gyerek biciklin, aztán az utca végén megfordult, és elindiult visszafele, majd lefékezett előttem, és megszólalt:

-Szia, Tomi vagyok. Nem ismersz meg?

Mondom, nem, tiszta vadidegen volt a csávó, erre elkezdett arról beszélni, hogy ismerjük egymást iwiw-en. xD Megkérdezte, mijáratban vagyunk arra fele, mondom, shoppingolgatunk egy kicsit, erre ő: "Televan ám a farzsebem pénzzel!"

Erre gyorsan kitaláltam valamit, hogy mennünk el, nagyon gyorsan elindultam én meg barátnőm, de a fenébe, a bicikli gyorsabb volt, mint mi, és megint ott volt mellettünk, és dumált hülyeségeket, hogy milyen jól nézek ki, stb. :D xD Aztán jött a helyes haverja, hogy leszedi rólunk egy doboz cigiért. Azóta is jövünk neki a cigivel. :D

2010. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:DDD
2010. aug. 3. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Na én írok néhány példát amivel engem próbáltak felszedni:

-Te aztán fáradt lehetsz. Egész nap te jártál a fejemben.

Ezt az osztály strébere mondta nekem :

-A szoftveremet hardverré varázsolod kislány. -.- szánalom.

egy másik , ez a "hűű de laza csávó vagyok" fieling-ű csávó mondta: - Hiányzik a mackóm. Nem aludnál velem te?

2010. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.Barátnőmmel mentünk suliba a pékségből.Jött 2 csávó,meg egyik évfolyamtársam..Egyik csávó végig bámult..Odaordított hogy: Szia cica van gazdád? Mondom nincs,de ezek szerint egy ideig még nem is lesz...(Évfolyamtársam mesélte hogy a srác végig érdeklődött rólam,be volt zsongva..:D)

2.Balatonon sétáltam,egy csávó folyamat ott volt ahol én.Csini vagy!-mondta. Mondom köszi:). Erre feláll,és jön mellettem halál kussban.Aztán nekem mennem kellett haza elég hamar,le is ráztam...:D

3.Hát..Munkásbácsi jön nagy rúddal,én épp beiratkozni mentem a suliba...Hát szija cica.. Na,nagyon gyorsan mentem tovább a földet bámulva...

4.Ez a tipikus szia,mennyi az idő? Elmondtam az időt,aztán mondta hogy meghívna valamire ha szeretném.Visszautasítottam,erre Ő,mintha nem is hallotta volna.Jajj bocsi majd máskor meghívlak most mennem kell.

5.Amikor a 13 éves kis "faszagyerek" odaordít hogy: Jó a segged,jössz egy menetre? Hidegrázás...:D

2010. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!