Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen a puncija?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen a puncija?

Figyelt kérdés
Nekem kilóg egy picit az egyik kisajkam és hát nem szép látvány, a fiúknak ez csúnya punci de punci vagy nem irritálja őket(végülis ha már oda jut akkor szeret nem csak arra hajt és úgy is szeret ha az csúnya)? Tehát az a kérdés hogy ez átlagos vagy csúnya szerintetek? Másnak is ilyen?
2010. aug. 3. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
rongyosnak szoktuk ezt hívni. amúgy nem a puncid alakja miatt fognak beléd szeretni. ha meg már megtörtént akkor biztos hogy 100% ban odateszi magát hogy kielégítse azt. ez ne legyen olyan önbizalom lehúzó mint a férfiaknál a kis méret satöbbi. élj vele boldogan baszod :D
2010. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
van akinek ilyen, valakinek nem. és hogyha szeret tényleg nem ez fogja érdekelni, nyugi, láttam már ilyen kérdéseket, mindbe az volt hogy nem gáz, meghát egy punci csak szép lehet :)
2010. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fog ebből senki problémát csinálni:)
2010. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen..de mivel én még nem élek nemi életet, nem tudom h tetszene a pasimnak majd.xD /majd kiderül:P/

de engem nam zavar/érdekel, mert amit előttem is írt vki

->nem amiatt fognak szeretni a hapik<-

2010. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1 fiúval voltam eddig 14 alkalommal és sosem maszturbáltam ráadásul elötte is ilyen volt de aki ilyen tájékozatlan az ne írjon ide:) nem attól lesz olyan
2010. aug. 3. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Rongyosra kúrni nem lehet egy pinát. Az olyan amilyen. Aki ilyet mond az is csak jpg formátumban látott még puncit.


Amúgy amit te írtál az nem átlagos vagy rossz, hanem az a fajta a jó. :P

2010. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A többieknek köszi és tudom hogy van akinek ilyn és van akinek nem és hogy ígyis szeret a barátom és hogy nem lényeg csak arra vagyok kíváncsi hogy általánosságban ez csúnyának számít e vagy rossz? és hogy sok nőnek ilyen e még rajtam kívül
2010. aug. 3. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
nem baj az ha rongyos szeretjük csócsálni ne agódj XD
2010. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen.Sőt,nekem nem csak a kisajkam lóg ki,hanem a csiklóm is:S
2010. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én kifejezetten szeretem, ha nem csak egy vágás a punci, hanem lehet a kisajkakkal meg a csiklóval játszadozni.

26 F

2011. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!