Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékonyabb alakú nők társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékonyabb alakú nők társkeresés terén miért nem veszik emberszámba a vékonyabb alakú férfiakat? Ha egy nő lehet egészséges, vékony testalkatú, akkor egy férfi miért nem lehet az?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 16:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

"Aki genetikailag vékony, az élhet szemét kajákon is, és valószínűleg nem sportol."

Ezt amúgy mire alapozod?

2020. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Arra, hogy több ilyen embert ismerek. Az egyik barátnőm mindig irigykedik rám hogy edzeni járok, de nem mer jönni, mert így is nagyon vékony, se melle, se feneke és attól fél, hogy még jobban elfogy.

Rajtam viszont heti 3-4 kemény edzés ellenére is van egy kis túlsúly. És zabálni sem szoktam.

2020. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
Jesszusom... Mi a férfias egy vékony alkatban?
2020. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12

Akkor mondd meg a barátnődnek, hogy az izomszövet az nem zsírszövet, és nem "elfogyna", hanem épphogy anyagot pakolna a sporttal oda, ahol most semmi sincsen. Nyilván ne zsírégető sportra menjen, hanem erősítőre, de kábé ennyi.


Én is ismerek olyat, aki diétázik, sportol, végül mégis csak zsírleszívás tudta eltüntetni az oldalsó zsírpárnáit. Ez alkat kérdése. De ő ettől még nem szólja le azokat, akik szerencsésebb alkattal rendelkeznek nála...

2020. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én sem szóltam le, csak közöltem, hogy nem attól vagy egészséges, hogy vékony vagy. Az én családomban a vékony emberek mind dohányzó emberek akik liter számra isszák a kávét, és egyik sem sportol. Az egészséges az, aki mozgékony és egészségesen eszik.
2020. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem épp hogy az tetszik, ha vékonyabb egy férfi. Kövezzetek meg, de nekem sem a mackos, sem az izmos pasik nem jonnek be.
2020. júl. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

11-es, nem tudom mire alapozza, de tudom igazolni. 168 cm vagyok és max. 52 kg. A legtöbb sport az, hogy ahova csak lehet biciklivel megyek, mert nem tudok vezetni és utálok gyalogolni. Sose sportoltam, be vagyok oltva mindenfajta testmozgás ellen, gyűlöltem a tesiórákat és hogy mindig mindenben utolsó voltam. Nem érdekel, mit eszek, nemrég napokig annyi volt a napi étkezésem, hogy reggel nem ettem semmit, ebédre egy tányér nátrium glutamátos leves leveskockából tésztával, estére egy szelet nutellás kenyér. Mondjuk beteg voltam és nem volt kedvem elmenni a boltba, de ezt egészségesen is elő bírom adni. Amúgy imádom a gyümölcsöket, zöldségeket, de nassolni is szoktam, sokszor az édességet eszem meg a főétkezés helyett is. Nem nagyon eszek húst, mert sajnálom az állatokat, de amíg ettem, addig is nagyon sovány voltam. Semmiféle egészségügyi szempont nem vezérel abban, hogy vegetáriánus lettem 4 évvel ezelőtt. Lusta vagyok utánanézni, mivel tudnám pótolni a húsban levő tápanyagokat és ahhoz is lusta vagyok, hogy magamra külön főzzek, emiatt leginkább köretet eszek, ha főzök vagy főzeléket feltét nélkül. Laktózérzékeny vagyok, szerintem nekem már egyáltalán nem kéne tejes dolgokat ennem, de mivel húst sem eszek már, a tejes dolgokat nem merem kiiktatni, tömöm magamba a laktázenzimet, de az se mindig segít.

Nem hiszem, hogy túl egészséges az, amit csinálok.

2020. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!