Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékonyabb alakú nők társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékonyabb alakú nők társkeresés terén miért nem veszik emberszámba a vékonyabb alakú férfiakat? Ha egy nő lehet egészséges, vékony testalkatú, akkor egy férfi miért nem lehet az?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Talán mert a vékony, törékeny testalkat nőies, és ami nőies, az nem annyira férfias.:)))
2020. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Sosem volt semmi bajom a vékony férfiakkal. A kövérekkel, pocakosokkal, mackósokkal, kigyúrt viking félistenekkel már igen. Minden vékony nő ismerősömnek vékony vagy átlagos testalkatú párja van.
2020. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Te se voltál még kövér, akkor tudnád igazán milyen is az amikor tudod, hogy semmi esélyed senkinél. Még ha szerencsés alkat vagy, akkor fogyhatsz (csak kicsit drága, de nem megfizethetetlen), de van akinek ez se lehetőség.
2020. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Én a vékony, de azért izmos férfikat szeretem. A skinny fat viszont visszataszító.
2020. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

#2 vagyok, hozzáteszem, hogy vékony alatt kb ilyesmire gondolok:

[link]

Nem az etióp éhező vagy a végstádiumú daganatos beteg (szóval egyértelműen kórosan sovány) testre, és nem a skinny fat-re.

2020. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy vékony vagyok, nem ez lesz az izlesem férfiba is. Nem tartom férfiasnak a vékony testalkatot.
2020. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem vékony a pasim. Én is vékony vagyok. Valaki linkelt egy képet, az távolróla hasonlít a barátom alakjára, de a barátome jobb, formásabb, szálkásan izmosabb.


A skinny fat tudtommal helytelen, azt slim fatnek mondják! A slim a vékony, de fat. A skinny fat nem nagyon létezhet, mert a skinny kifejezés kizárja a hájat. Slim fat helyesen.

2020. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Mert a nőknél vékony a szép, férfiaknál meg az izmos. Ehhez komolyan 300iq kell?
2020. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Genetikailag vagyok vékony, és magas. Ez azt jelenti, hogy az anyukám, de még a 6 gyereket szült nagyim is vékony, átlagos táplálkozás mellett. (Mondjuk mindannyian pörgünk, egyikünk sem az a sarokban ülős fajta.) Én 39 vagyok, 180 cm, van 2 gyerekem, és így vagyok 58 kiló.

Egy ilyen adottsággal, ha szintén vékony párt vàlasztanék magam mellé, abból milyen utódok lennének már? Én úgy gondolom, nem véletlen, hogy nekem mindig is a nem kövér, de kissé vaskosabb pasik jöttek be, akiknek van válluk, fenekük, izmos lábuk. És 40 éves korukra már némi apukapocakjuk is... A vékony srácok egyszerűen nem tetszenek, igaz, a túl kövérek se.

A gyerekeim amúgy az általam preferált pasitípustól születtek, ők is vékonyak, de a fiamnak van válla, és mindkettőnek (a kislánynak is) szép kerek feneke van, aminek nagyon örülök, lévén nekem a fenekem valahol lemaradt anno.

Szóval genetika, szerintem. Olyan az ideálunk, ami a legtöbbet javít a saját magunk által hozott dolgokon.

2020. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Attól, hogy vékony vagy, nem vagy egyértelműen egészséges, ahogy a kérdésben egybe vetetted. A drogosok, alkeszok is többnyire vékonyak. Aki genetikailag vékony, az élhet szemét kajákon is, és valószínűleg nem sportol. Önmagában a vékonyság nem vonzó. Ha nektek férfiaknak ennyi elég, az a ti bajotok.
2020. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!