Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondoltál már rá, mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltál már rá, mi lesz Veled, ha egyedül maradsz esetleg?

Figyelt kérdés

Kérdésem kortól, nemtől függetlenül mindenkihez szól, de talán a 30-as korosztályt jobban érinti.

Nevezetesen azt szeretném kérdezni, hogy akinek eddig nem voltak nagy sikerei a párkapcsolatban, vagy régóta nincs barátja/barátnője, gondolkodott-e rajta, hogy milyen lesz, ha -minden igyekezete ellenére- egyedül kell leélnie az életét?

Persze ott vannak a barátok-ha vannak-,de mikor nekik már családjuk van/lesz, hát nem lehet a nyakukon lógni állandóan.

Tudom, sokan vannak szinglik, és az élet akkor is megy tovább, de nem vagyunk egyformák, mindenki másként dolgoz fel egy problémát, mindenkinek más a tűrőképessége.


Köszönöm a válaszokat előre és mindenkinek sok sikert az ismerkedéshez, akit érint!


32/F


2010. aug. 3. 12:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elég válogatós vagyok, ráadásul otthon nem kaptam ideális mintát a családi életről, így lehetségesnek tartom, hogy egyedül maradok. Sőt, jelenleg nehezen is tudom elképzelni, hogy szerelmes legyek, pláne hogy más belém. Egyszerűen nincsenek erről terveim, majd valahogy lesz, azt gondolom, de belül tudom, hogy ez nem mindig ennyire egyszerű. És nem tudom, alkalmas vagyok-e egész életen át tartó párkapcsolatra, főképp családos életre. Pedig nem vagyok csúnya a többség szerint, általában kedvelnek a lányok, volt is barátnőm hosszabb ideig. Az egyetlen "szerencsém", hogy hivatásszerű munkát végzek, így az talán kitöltheti az életem, ha egyedül maradnék. 24 F
2010. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden nap elgondolkodok ezen. Majd megszokom a magányt.

21F

2010. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is elég sokat gondolkodok ezen. Pedig még csak 18 vagyok.Eddig egy normális kapcsolatom sem volt. Ha belegondolok abba, hogy valaki szeret engem, vagy éppen alkalmazkodnom kell általában furán érzem magam.Szóval nem azt érzem, hogy igen ezt akarom.:S Most vágyok rá, hogy legyen valakim, de ha esetleg majd lesz akkor nem tudom, hogy fogok érezni. Mindesetre egyedül sem szeretnék lenni, eléggé magamba forduló figura is vagyok. Tehát szükségem lenne valakire aki szeret, de nem tudom, hogy tudnám e viszonozni.:S és ez így rossz. Ez a sok szerelem nélkül év szerintem rossz hatással volt rám, talán lehet,hogy nem is tudnék senkit se szeretni, de ezen még túl korai gondolkodnom :D Majd jön akinek jönnie kell.

18l

2010. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tizennyolc-huszonévesek! Azért ne csüggedjetek, suliban, egyetemen még van esélyetek!
2010. aug. 3. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!