Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondoltál már rá, mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltál már rá, mi lesz Veled, ha egyedül maradsz esetleg?

Figyelt kérdés

Kérdésem kortól, nemtől függetlenül mindenkihez szól, de talán a 30-as korosztályt jobban érinti.

Nevezetesen azt szeretném kérdezni, hogy akinek eddig nem voltak nagy sikerei a párkapcsolatban, vagy régóta nincs barátja/barátnője, gondolkodott-e rajta, hogy milyen lesz, ha -minden igyekezete ellenére- egyedül kell leélnie az életét?

Persze ott vannak a barátok-ha vannak-,de mikor nekik már családjuk van/lesz, hát nem lehet a nyakukon lógni állandóan.

Tudom, sokan vannak szinglik, és az élet akkor is megy tovább, de nem vagyunk egyformák, mindenki másként dolgoz fel egy problémát, mindenkinek más a tűrőképessége.


Köszönöm a válaszokat előre és mindenkinek sok sikert az ismerkedéshez, akit érint!


32/F


2010. aug. 3. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam rá, és arra jutottam, hogy egyáltalán nem akarok, de ehhez nem kellett túl sokat gondolkodni rajta..

25/L

2010. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkoztam ezen. Kár ilyennel spannolni magad, nem éri meg, befordulsz és még nehezebb lesz kimászni belőle.

Ha egyedül kellene leélnem az életem, biztosan többet utaznék, mert nem vár otthon senki, jobban kiélvezném az életet, nem kéne a holnapra gondolni.

Felelőtlenebbül lehet belemászni egyéjszakás kalandokba, éjjel-nappal bulizhatni. Hmm.. Eddig csak előnye van...

2010. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt néhány párkapcsolatom, és ezek után én ugy látom h inkább maradok egyedül.. bár mostanában már kezd hiányozni valaki akihez hozzászolhatok, odabujhatok.. meg maga az a tudat h valakinek fontos vagyok. Ha egyedül maradok akkor én is utazgatok szabadidőmben meg probálnám vmivel lefoglalni magam :) 27 F
2010. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
42 vagyok, egyedül élek és már annyira megszoktam, hogy sajnos nagyon nehezen tudnám elképzelni hogy alkalmazkodnom kelljen. Van barátom, de nem élünk együtt.
2010. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokszor eszembe jutnak ilyen dolgok. Mi lesz velem húsz év múlva, esetleg később. Lesz-e olyan férfi, akihez majd hazamehetek, aki majd vár engem otthon. Persze, mivel az ember társaslény, így senki sem szeretné egyedül leélni az életét. Mikor elgondolkozom rajta, hogy lehet, hogy én is egyedül leszek majd, mint sokan mások, hogy mihez fogok kezdeni, hogy mennyire fog bántani az, hogy egyedül kell lennem. De remélem nem így lesz, és megtalálom majd azt a férfit, aki mellett őszintén boldog lehetek.

22L

2010. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

sajnos egyre többet jut eszembe hogy egyedül maradok.


26f

2010. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Legalább több nő jut nekem. 29/F
2010. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyetlen dolog van amitől igazán félek, az pedig a magány. Nagyon sűrűn, szinte minden nap eszembe jut. Ez már egészen kicsi koromban kezdődött, ha egyedül kell lennem 1-2 órát, már akkor is olyan szinten rossz kedvem lesz, hogy legszivesebben végigsírnám azt az időt. Abba belegondolni, hogy egyedül élem le az életem..egészen biztos hogy nem menne, belebetegednék. Kell, hogy legyen velem valaki, ez így volt, van és lesz is. Még csak 16 éves vagyok, de már tartok ettől. ( ez igaz egyaránt a szerelemre és barátság is)
2010. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem épppen 30as korosztály vagyok, de remélem nem gond ha írok..

Én úgy gondolom, inkább addig szeretnék párkapcsolatot amíg fiatalabb vagyok - de még akkor sem tartom fontosnak, igazából ha nem lesz az sem érdekel, de utána (mondjuk 40 éves koromtól) szeretnék egyedül maradni.

19L

2010. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam bele, nem is akarok. Nem látnám sok értelmét az életnek egyedül. Én úgy vagyok vele, hogy kell mellém valaki, akiért érdemes dolgozni, közös álmokat álmodni, célokat kitűzni, elérni. Magam miatt nem csinálnám. Persze ez emberfüggő. Van aki teljesen jól elvan egyedül, nem hiányzik neki a kötődés, teljesen kielégíti az, hogy azt csinál, amit akar.
2010. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!