Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk körülmetéltetnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk körülmetéltetnétek a péniszeteket?

Figyelt kérdés
Saját elhatározásból, vagy a párotok kérésére?
2010. aug. 3. 11:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
2010. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Metéltesd körül, nyugodtan!
2010. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
52%
Nem.
2010. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
47%

Miért karja a páod?

Ha nincs semmi gondod miért is kéne megcsiánltatni a mátétet?

2010. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
NEM. Ha ilyesmit kérne dobnám. Esetleg ha ő meg mindkét mellét megnagyobbíttatná elgondolkodnék rajta, de csak úgy a kedvéért, pláne, hogy ő nem veti magát alá semmilyen mellplasztikának NEM.
2010. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem írtad, mi az indíték? Ha vallási okokból, akkor igen. Ha a dzsungelba készülök több éves kutatómunkára, akkor higiéniai okokból igen. Egyébként minek?
2010. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2010. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem, hogy egy lánynak kívánsága lenne, hogy a barátja legyen körülmetélve, bár lehet, hogy tévedek.

Fontos az, hogy ki tudjon elégülni, erre pedig egy körülmetéletlen pénisz is tökéletesen alkalmas.

Én úgy szeretem az enyémet, ahogy a természet adta. Kiskoromban volt egy enyhe szűkületem, ezért lehet, hogy teljesen nem fedi a bőr a makkomat, mert beavatkozásra szükség volt. így előfordul, hogy egy merevedés után nem megy magától teljesen vissza, hanem picit rá kell segíteni. (Persze, nem nyilvános helyen). Szóval nem szeretem, ha "nyitva van", kiszárad stb.

2010. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

te levágnád a pocsöd\csöcsöd?


NEMNEMNEM

2010. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%

Körül vagyok metélve olyan egy-kétnapos korom óta. Így érzem jól magam, nem tudom milyen érzés lenne, ha lenne fitymám.


Saját elhatározásból igen, de ha a barátnőm kérné, én is kérnék valami hülyeséget, mondjuk hogy szilikonoztassa a melleit (ha tudom, hogy nem szereti). A saját teste kinézetéről döntsön mindenki maga, az meg úgy is a párján múlik az embernek hogy elfogadja-e vagy sem.

2010. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!