Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek mi a legviss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mi a legvisszataszítóbb egy lányon?

Figyelt kérdés

Ez alatt nem csak a ruhákra meg az ilyesmire gondolok.


Hülye válaszokat hanyagoljátok.


2010. aug. 3. 11:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
énis ezt akartam kérdezni:D
2010. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Az enyém pl szőrös de nem kilométerekről észrevehető fekete dzsungel van rajta, hanem szőke, ilyen még eszembe se jutott, hogy ez a pasiknak visszataszító lehet :O
2010. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%

a hiszti

ha fiú lennél tudnád de mivel lány vagy mind1 mit írunk majd nevetsz nagyokat és azt hiszed rád nem vonatkozik

de idáig hallom a hisztit

2010. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
ha mindenkinek oda adja magát
2010. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
46%

Én az alábbiaktól hányok, ha a küllemről van szó:

- bajusz, szakáll, borosta

- tarkára (1-nél több színűre) festett haj, bár itt van egy-két szerencsés, megbocsájtható kombináció, pl. vörös-fekete, vörös-barna, fekete-barna, szőke-világosbarna; a kék, zöld, rózsaszín, narancssárga, lila, piros színeket büntetném.

- gusztustalanul kiborotvált szemöldök. Ez azt jelenti, hogy a szemöldök megmaradt része szegélyén látszik a borosta, vagyis pontosan látni a szemöldök igazi vonalát. A vonalszerűre borotvált szemöldök legalább ennyire undorító, amin csak az tesz túl, amikor valaki az egészet lehúzza és a helyére rajzol egy vonalat. A kategória "díjnyertese" azonban akkor is az a nő, aki kb. 1 cm-rel magasabbra húzza ezt a vonalat a kelleténél. :D Mérsékelten, de akkor is gusztustalan, ha szemöldök nem a szemüregek belső peremétől vagy max. 0.5 cm-rel kintebbről indul, hanem attól távolabb.

- hosszú, színes (mű-)köröm. Ennek a hasznát még nem sikerült felfognom, mivel még egy csokit is nehezebb így kibontani.

- púpos, görnyedt testtartás.

- izzadtságszag.

2010. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

13:40


Igazad van :p

Van ameiken nevetek h eggyáltalán lehet igyen egy lány, de sok van köztük ami rám is vonatkozik, és azért írtam ezt a kérdést, hogy az ilyeneken valtoztassak.


De a hiszti kivétel, mert én elég ritkán hisztizek. :P

2010. aug. 4. 13:50
 17/28 A kérdező kommentje:
...Am. most sem hisztizek :P, sőt inkább örülök, hogy kimondod a véleményedet, nem mint egyes fiúk akik mindig pókerarcot vágnak mindenhez :P
2010. aug. 4. 13:54
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatom ha 1 lány cigizik én olyannal szóba se állok pfuj hát nincs is rájuk szóó!!!
2010. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

13:56


Manapság szinte minden lány cigizik persze vannak kivételek (engem is beleértve) de ez is csak azért van mert menősködni akarnak vele, és ha már elkezdték nehéz abbahagyni.

2010. aug. 27. 14:16
 20/28 A kérdező kommentje:
De egy lány még nem biztos h bunkó, azért mert cigizik. Pl nekem is van egy ismerősöm aki cigizik de viszont nagyon kedves, segítőkész, okos lány.
2010. aug. 27. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!