Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek mi a legviss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mi a legvisszataszítóbb egy lányon?

Figyelt kérdés

Ez alatt nem csak a ruhákra meg az ilyesmire gondolok.


Hülye válaszokat hanyagoljátok.


2010. aug. 3. 11:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
szerintem erősen szőrös kar bajusz...
2010. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Sárga vagy egyenletlen fogak brr.
2010. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
ha idétlenül röhög
2010. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

Szőr, és a kilométeres távolságban érezhető izzadságszag.


Illetve kiábrándító az is ha egy lány részeg vagy csúnyán beszél :S

2010. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
ha ápolatlan (zsíros haj, vastag szemöldök, ápolatlan körmök) és ha részegen tántorog.
2010. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Nyávogás, és hiszti.
2010. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

a legvisszataszítóbb sztem ha bunkó (bár ha ez érdekelne akkor úgy kérdezted volna, hogy "lányban" ) külsőre sztem az ha szőrös a keze vagy a lába.

20 F

2010. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

12:00


A nem tetsző belső tulajdonságok is jöhetnek, ez is érdekel :P

2010. aug. 3. 12:03
 9/28 Fülünyúl ***** válasza:
84%

Ha valakit csak az anyagiak motiválnak (van olyan nőismerősöm akinél például ez egy érv: "de bmw-vel jött értem!", azok akik megjátsszák a szerelmeket (ill. a pasas bankszámlájába szerelmesek csak ezt még magának sem vallja be), párkapcsolatban él mivel mutatni kell kifelé, hogy neki is van, eközben minden hétvégén "a barátnőimmel bulizok" fedőnév alatt aktívan flörtöl és félrekefél. Aki azt nézi egy férfin hogy van-e lakása, autója, milliói, vagy éppen doktori címe, vagy bármi amivel virítani lehet majd a családban és a barátok, ismerősök előtt, mert ez a legfontosabb. Visszataszító az, amikor mindezek ellenére ő úgy gondolja, hogy érzelmes ember, hogy lelkiismeretes és becsületes, és mindent helyesen tesz (a félrekúrást is), és mindezt természetesen megengedheti magának, mert őrá punci nőtt, és ez ilyen privilégiumokkal jár.


Ezt tartom visszataszítónak, és sajnos manapság nagyon sok 20-30 közötti nő beletartozik ebbe a pixisbe. Üdítő kivételek persze vannak (oltári kevesen!), de láttam már ilyen üdítő kivételt is olyanná válni amit felsoroltam.

Ehhez képest a szőrös láb vagy kusza fogak paci pipilő.

2010. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Szőrös a keze?:D
2010. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!