Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így ez manapság?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így ez manapság?!

Figyelt kérdés

Szóval.. Kérdésem: a mai világban miért kap egyre nagyobb teret a szex?? Naggyon idegesítő; a TV-ben, a számítógépen, az újságokban és nálunk pl. már a baráti-családi körben is egyre nagyobb hangsúlyt kap, témát ölt!

Én egy 13 éves lány vagyok akit hogy úgy mondjam zavar hogy ez az élettéma gyakorlatilag!

1.pl.:3szor meghallottam a szüleimet, amint együtt vannak..először görcsök keletkeztek a gyomromban, majd elzsibbadt mindenem:S (rossz volt..nagyon)

2.pl.:a családi-baráti körben úgy értettem, h például anyu megkérdezte a nénikémet, amikor felmentünk hozzájuk, h mért toltátok arrébb az ágyatokat?? mire az volt a válasz, h 'használtuk' :@

Értelmes, normális tanácsokat várok! Előre is köszi!


2010. aug. 2. 22:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ha pedig elakarod terelni a gondolataidot a sexröl( és nem: ettöl nem kell másnak érezned magad, vannak erkölcsös emberek még) akkor ne olvass, ne nézz, és ne hallgass olyan dolgot ami ezzel foglalkozik. Máshogy nem fog menni. Olvass vmi más témakörböl, legyen egy hobbid. Tudom hogy szigorúan hangzik de te kérdezted. Na sok sikert...:)
2010. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

22:39-es vagyok. Bátran foglalkozz a szex témával, hiszen érdekes. Beszélgetni szabad, de módjával. Legjobb, ha anyukáddal beszéled meg ezeket. Legyen meg a kölcsönös kommunikáció, és bízz meg benne...

Ne feledd ő is volt annyi, mint amennyi vagy...


Izgalmas téma ezt tudom, fontos, hogy beszéljünk erről. Mert az esetleges kellemetlenségeket elkerülhetjük....


ÉS KÖNYÖRGŐM NE LEGYÉL MEGGONDOLATLAN!!!

LÉgy szerelmes bátran, de ennél több ne legyen!!!

Mindennek megvan a maga ideje, és ami megtörténhet az meg is fog történni....

2010. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van az én szüleim is csak egyszer csinálták azért hogy én a génius megszülethessek
2010. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ja, ne légy olyan, mint a többsége a korosztályodnak, viszont ne is legyél rosszabb. Ne komplikálj túl semmit később sem, a szex pedig a legjobb dolog a világon, és hogy hallottál róla, mielőtt a testedet is érdekelni kezdte volna, nem jelent semmit.
2010. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
huszonéves koráig várjon????normális vagy? XDDD oké tényleg ne tegye szét a lábát 13-14 évesen de 16-17-kor sztem ha van az a srác akkor simán....17/f és 2éve élek nemi életet nem bántam meg ^^ sztem barátnőm sem.. : )
2010. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

23:14-es->igen értem:S

nem vagyok meggondolatlan, százszor is átfontolom, h mit cselekszem..nem vagyok olyan mint a többi kis velem egyidős k*rvincka.. ja..van hobbim:kutyusommal nap mint nap megyünk sétálni, teniszezek, kajakozok, szeretke olvasni, sétálni, futni, korizni, bicajozni..de sjanos tényleg ez a mai világ szinte beleülteti a fejünkbe ezt a témát.. mit gondolnak a felnőttek, hogy majd azok a tinik akik k*rváskodnak, meg 'feltűnést keltenek', azok maguktól találták ki ezt az egészet; nem minden nekik (felnőttekne) és a médiának köszönhető!!!

{ez így nem jó, nagyon nem jó}

2010. aug. 3. 11:52
 27/28 anonim ***** válasza:
23:14es vagyok: erdekesen gondolkozol. Milyen neveltetésben részesültél? Lehet ha ezért lepontoznak vagy kidobnak az oldalról(mert ugye nem lehet reklámozni oldalakat)de nézd meg ezt: www.watchtower.org ezt az oldalt hasonló gondolkodású emberek irták. Lehet nyelvet is választani. És lehet ha megkapod a választ hogy miért forog a mai világban minden a szex körül.
2010. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
utsó: kösszi..utánanézek mindenféleképpen
2010. aug. 4. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!