Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így ez manapság?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így ez manapság?!

Figyelt kérdés

Szóval.. Kérdésem: a mai világban miért kap egyre nagyobb teret a szex?? Naggyon idegesítő; a TV-ben, a számítógépen, az újságokban és nálunk pl. már a baráti-családi körben is egyre nagyobb hangsúlyt kap, témát ölt!

Én egy 13 éves lány vagyok akit hogy úgy mondjam zavar hogy ez az élettéma gyakorlatilag!

1.pl.:3szor meghallottam a szüleimet, amint együtt vannak..először görcsök keletkeztek a gyomromban, majd elzsibbadt mindenem:S (rossz volt..nagyon)

2.pl.:a családi-baráti körben úgy értettem, h például anyu megkérdezte a nénikémet, amikor felmentünk hozzájuk, h mért toltátok arrébb az ágyatokat?? mire az volt a válasz, h 'használtuk' :@

Értelmes, normális tanácsokat várok! Előre is köszi!


2010. aug. 2. 22:11
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*Értelmes, normális tanácsokat/válaszokat várok!
2010. aug. 2. 22:12
 2/28 anonim ***** válasza:
ha értelmes, normális tanácsokat akarsz akkor szerintem ne ebbe a topicba írj.
2010. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Holdtündér ***** válasza:
83%

Hmmm...

A szex az életünk velejárója. Egy nagyon jó velejárója. :D

Mindenki csinálja, mindenki szereti csinálni. :)

Régebben ez tabunak számított, nem lehetett beszélni róla. De ugye változik a világ. Ha belegondolok, 10 évvel ezelőtt még a ciciket is kicenzúrázták a tvben, újságban ma meg már.... Szinte az aktív azzal van tele.

2010. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy asszexuális vagy. Egyébként azért nyomatják, mert egy buta, állati vágyaktól fűtött embertömeg irányíthatóbb, mint egy hithű, erkölcsös, éleslátású és kritikus nemzet. A "szórakoztatóipar" ezt az egyetlen célt szolgálja.
2010. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

+lényeges segítő kérdés: Hogy próbáljam kiverni a fejemből??

(el hihetitek,h ez mennyire nyomaszt engem, hisz amikor első alkalommal meghallottam a szüleimet, akkor másnap az iskolában sírva fakadtam magamban..

:O

2010. aug. 2. 22:14
 6/28 anonim ***** válasza:
Miért zavar téged ez természetes dolog nagy szerepe van a szexnek a kapcsolatban majd pár év és rájössz h minden a szexről szól ^^ : D nah jó nem minden de nehéz ezt így elmagyarázni : ) 17/f
2010. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem örülni kellene ennek. Mert így legalább a szüleiddel is megtudod beszélni az efféle " problémákat ". Nálunk pl nem téme, szóval amikor odáig jutottam a barátnőmel, akkor elég " ciki " volt a dolog a szüleimmel. Amikor elkezdtek papolni nekem a szexről-.-
2010. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
22.15-ös vok nem tudom miért aggaszt téged ennyire ez a dolog meghallotaad őket hát akkor mi van lehet h pár év mulva téged hallanak meg xDDDD
2010. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

még kicsi vagy:) semmi baj nincs veled, én 12 éves koromig voltam így ezzel. aztán valahogy sok minden megváltozott, a gondolkodásmódom más lett és nem zavar.

meg hát bejátszik az is hogy elkezdtem másképp is érdeklődni a fiúk után, megnézem a testüket, szoktam rájuk gondolni úgy is. tehát már nem zavar a téma.

Majd megérsz és megváltozik számodra is ez a téma:) persze ne siettesd, semmi baj nincs veled.

L/15

2010. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!

Amúgy milyen az az asszexuális??

2010. aug. 2. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!