Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így ez manapság?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így ez manapság?!

Figyelt kérdés

Szóval.. Kérdésem: a mai világban miért kap egyre nagyobb teret a szex?? Naggyon idegesítő; a TV-ben, a számítógépen, az újságokban és nálunk pl. már a baráti-családi körben is egyre nagyobb hangsúlyt kap, témát ölt!

Én egy 13 éves lány vagyok akit hogy úgy mondjam zavar hogy ez az élettéma gyakorlatilag!

1.pl.:3szor meghallottam a szüleimet, amint együtt vannak..először görcsök keletkeztek a gyomromban, majd elzsibbadt mindenem:S (rossz volt..nagyon)

2.pl.:a családi-baráti körben úgy értettem, h például anyu megkérdezte a nénikémet, amikor felmentünk hozzájuk, h mért toltátok arrébb az ágyatokat?? mire az volt a válasz, h 'használtuk' :@

Értelmes, normális tanácsokat várok! Előre is köszi!


2010. aug. 2. 22:11
1 2 3
 11/28 Holdtündér ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a szüleid boldogok együtt, szeretik egymást. Ezzel a tudattal a fejedben máshogy látod majd a dolgokat szerintem.
2010. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

szexellenes??

( ilyen kifejezést..pf:) )

2010. aug. 2. 22:18
 13/28 anonim ***** válasza:
Örülj hogy meghallottad a szüleidet. Jobb mint veszekedést hallgatni, no meg te is ennek köszönhetően vagy a világon.
2010. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

na ja..

annak a 15/L-nak üzenem, h már igencsak, naggyon várom azt az időt amikor elnézek e téma mellett / ami mostani szememmel nehéz lesz/

2010. aug. 2. 22:20
 15/28 anonim ***** válasza:
Van egy mondás, amit nem bírsz legyőzni, állj az élére. :) Najó, csak vicc volt, el ne veszítsd a szüzességed 18 éves korodig!
2010. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Jól látod!


Sajnos a sovinizmus eltűnt a napjainkban...

A férfi és Női szerepek teljesen felőrlődtek, a világunk forrong...


Adok neked egy nagyon nagyon jó tanácsot!!!!

NE FEKÜDJ LE ADDIG, AMÍG MEG NEM LELED AZT AKIT IGAZÁN SZERETSZ!!!

Várj huszonéves korodig, hogy teljesen kifejlődj szellemileg és testileg...

Semmit nem vesztesz azzal, ha később kezded a szexuális életet...

ÉS figyeld meg a normális emberek értékelni fogják!!!

Ne legyél olyan mint a mai tizenévesek, mert az nem példaértékű....

Remélem a gondolkodás módodat megőrződ huszonéves korodig, s mi több tovább is...

Sajnos a szex a fiatalok körében túl van paprikázva....

Talán ezzel nem is lenne olyan nagy baj, ha nem ész nélkül csinálnák, hanem normálisan!!!!

Jah fogamzásgátlót soha ne szedj!!!!!

Tudod, részben emiatt születik sok sérült gyerek.. ,de ebbe nem megyek bele....

Légy megfontolt és türelmes!


Jah amit te csinálsz, nem aszexualitás!!!

Minden jót!

2010. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

utolsónak nagyon köszönöm a bátorítást..

örülök h nem én vagyok az egyetlen aki így látja a dolgokat..és természetesen megvárom az igazit:)

hány éves és milyen nemű vagy??

2010. aug. 2. 22:42
 18/28 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok és FFI
2010. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
akkor nagyon álmos leszel ha addig nem fekszel le.
2010. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ha mindenki igy tekintené ezt a témát jóval másabb lenne a világ. Persze a te gondolkodásmódod is megfog változni idövel...most valószínüleg még nem volt nagy hatással a szórakoztatóipar vagy a hormonjaid nem indultak még be :) De ez sem gáz a te korodban. Amúgy az elöttem válaszolónak igaza volt: NE LÉGY OLYAN MINT A TOBBI TINI!!! Ne hagyd hogy ök befojásoljanak. Az egyik legnagyobb érteked az ha nem adod magad át ''közhasználatra''(gondolom érted)
2010. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!