Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressem meg? Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressem meg? Lehet, hogy már nem is él.

Figyelt kérdés
A volt barátommal ősszevesztünk, vagyis szakítottam vele. Hogy miért? Mert sokszor becsapott, de tudtam, hogy szeret. 3hónapig még beszélgettünk. ÉS folyton azt mondta megőli magát ha nem megyek vissza hozzá. Aztán egyszer csak eltűnt. Törölte magát vipről, msnre nem jár fel. A telefon kivan kapcsolva. Ráadásul még messze is lakik tőlem. Nagyon messze. Mitcsináljak? Már bánnom hogy úgy kiabáltam vele. Ha itt lenne elsem engedném!!!
2010. aug. 2. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ha én meghalnék, akkor nem tudnám már törölni magam a vipről... Ha pedig öngyilkos akarnék lenni, akkor nem az lenne az első, hogy "jajj, gyosan töröljem magam iwiwről...", msn-ről letiltott és kész.

Szóval tuti él, én a helyedben nem keresném, mert utána megint ugyan az lesz, átver és megint sírni fogsz.

De ha nagyon meg akarod keresni, akkor hívd fel a szüleit.

Ha pedig nem tudod a szülei számát, akkor nem is volt fontos az a kapcsolat. Én a párom szüleinek a telszámát elég hamar elmentettem a telomba...

2010. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha öngyilkos lett ( amit egyébként kétlek), az akkor sem a te hibád. Az az ő gyengesége.
2010. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A párom úgy nőtt fel, hogy az anyja folyton öngyilkossággal fenyegette, ha bármi nem úgy volt, ahogy anyuci elképzelte.

Ilyen emberrel élnél? Szülnél neki gyereket?

Gyorsan felejtsd el!

2010. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!