Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressem meg? Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressem meg? Lehet, hogy már nem is él.

Figyelt kérdés
A volt barátommal ősszevesztünk, vagyis szakítottam vele. Hogy miért? Mert sokszor becsapott, de tudtam, hogy szeret. 3hónapig még beszélgettünk. ÉS folyton azt mondta megőli magát ha nem megyek vissza hozzá. Aztán egyszer csak eltűnt. Törölte magát vipről, msnre nem jár fel. A telefon kivan kapcsolva. Ráadásul még messze is lakik tőlem. Nagyon messze. Mitcsináljak? Már bánnom hogy úgy kiabáltam vele. Ha itt lenne elsem engedném!!!
2010. aug. 2. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen érzelmi zsarolókkal nem állunk szóba. Felejtsd el, ha komolyan gondolta az öngyilkosságot, akkor már megtette és nem tartozik rád a dolog. Ha nem, akkor csak a szája nagy, hagyd a fenébe.
2010. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Keresd föl a helyi temetőt
2010. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ha meghalt, akkor az az én hibám. :(
2010. aug. 2. 13:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Na és? Tegnap én is elütöttem egy nyulat, túltettem magam rajta simán
2010. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Holdtündér ***** válasza:

Jajj de utálom ha valaki öngyilkossággal fenyegetőzik. Aztán lelkifurkája lesz a másik félnek pont pont pont

Szerintem hagyd. Felejtsd el.

Mi fog változni, ha most megkeresed? Válasz: Visszalép az életedbe egy olyan személy, aki folyton becsap.

2010. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
dehogy ölte meg magát direkt törölte magát mindenhonna meg kikapcsolta a telefonját hogy azt az érzést keltse benned hogy megölte magát!
2010. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudod, ha nélküled semmit nem ér az élete, akkor nem is olyan értékes. Felejtsd el! Ha feltétlennül gondoskodni akarsz valakiről vegyél kutyát, az hálás lesz, hogy megosztod vele az életed és nem fog megbántani, átverni, zsarolni.
2010. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha meghalt az nem a te hibad. ilyen gyengeelmelyuekkel ne kezdj! eltudnad vele kepzelni az eleted? lenne egy kis problema erzelmileg zsarolna..ismerosetol erdeklodj utanna mi ujsag vele es kesz.
2010. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13:30-asnak van igaza!óvakodj a fenyegetőzős emberektől,nem tudják mit beszélnek,és direkt mindenkiben a saját hibáik miatt akarnak lelkifurdalást/bűntudatot kelteni!
2010. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg hívd fel egy barátját,vagy avezetékes telójukon keresd,vagy látogasd meg...ha messze van és nem tudsz elmenni,akkor így jártál...hidd el,ha valóban ilyen szemét fenyegetőző alak,akkor tudatni fogja veled,hogy még él.
2010. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!