Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, hogy van ez? Egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy van ez? Egy 25 éves szűz lány egy cuki angyalka, aki még nem találta meg az igazit, egy 25 éves szűz fiú pedig egy béna, nyomi, szerencsétlenség?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 11:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem senki nem cuki 25 évesen, hogy szerencsétlennek érzi-e magát, az meg rajta múlik, ismeretlenül meg senkit nem szoktam elítélni, de nem is kötötte még senki az orromra, szűz-e vagy sem.
2020. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
28%
Pontosan.
2020. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Ez ugyanolyan, mint hogy a férfi, aki 50 nővel szexelt, az a nagymenő király, a nő, aki 50 férfivel szexelt, az undorító ribi. Társadalmilag elfogadott idiotizmus.
2020. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
1%

Mert egy 25 éves szűz lány az egy tündérke, főleg ha mellette még jól is néz ki!🥰


Viszont én nem kínlódnék vele, ilyen kis drágához hatalmas türelem és idő kell. Ezek még nekem nem állnak rendelkezésemre.


Pasi meg ha nem talál 25 éves koráig csajt akkor fizessen be egy prostira!

2020. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

Ne pár unintelligens barom véleményéből indulj ki!

De tudod, mi a nem mindegy? Hogy az ember mennyire éli a saját életét, mennyire elégedett az élete alakulásával.

2020. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Ez a férfiak véleménye, ha zavar téged, akkor próbáld meg őket jobb belátásra téríteni. Ezt mind a férfiak találják ki, hogy akkor menő egy pasi, ha minél több nőt meghúz és aki nem teszi az szerencsétlen. Az is a férfiak kedvenc ötlete, hogy csak a szűz nő ér valamit, piedesztálra emelik őket. Természetesen nem minden férfi gondolkodik így, tisztelt a kivételnek. De alapvetően ezeket nem a nők találták ki. Ha haragudni akarsz emiatt valakire, az ilyen beállítottságú férfiakat okold.
2020. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Személyszerint nem így gondolkodok a 25 éves szűz fiúkról. Legalábbis nem ítélek el senkit pusztán azért, mert szűz. Az teljesen más, amikor ismered az adott fiút/lányt, és tudod róla, hogy az ilyen negatív tulajdonságai miatt szűz és nem saját döntésből.
2020. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem mindkettő nemnél furcsa,ha 25 évesen még szűz,akár fiú akár nő...
2020. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
36%
A csaj is egy szerencsétlen aggszűz,max. 15 évesen cuki ez.
2020. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
22%
Nem értesz te a nőkhöz!
2020. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!