Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átvertek, de nagyon! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvertek, de nagyon! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Beszélgettünk eddig is de másfél hónapja minden nap beszéltünk,elvoltunk,találkoztunk. Úgy éreztem ő a legjobb barátom,mindent elmondhatok neki. Ő is megosztott velem mindent. Soha nem történt köztünk semmi mikor találkoztunk,de izott körülöttünk a levegő.

A barátnőjével sokszor összevesztek amiatt,hogy jóba vagyunk. Bemutatott a haverjainak mindig mindenhol. Mindig a szépet és a jót mondta rólam. Egy órát nem bírt ki,hogy ne beszéljünk.

Aztán ma vége volt mindennek:'(

Aztmondta cska húzta az agyamat. A barátnőjáével együt jókat röhögtek rajtam. Egy forintot nem érek,soha nem foglalkozna velem.

A szívem majd meg szakad,mert annyira őszinte és kedves volt velem mindig. Annyira jól megvoltunk mikor találkoztunk. Velem álmodott stb.

Tényleg ennyire eltudták játszani a dolgokat? Vagy mi történhetett? Nemértem,de nagyon rosszul vagyok és nagyon rosszul esnek a történtek. A szívem majd meg szakad:'(:'( és csak sírok és sírok. Elvesztettem őt örökre.


Segítsetek!!:'(


2010. aug. 1. 14:48
1 2
 11/16 BlacktigerXXX ***** válasza:
Mond a barátnőjének, hogy azért jó volt mikor megdugott. Rögtön egyik sem fog nevetni annyira. :)))
2010. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És azt személyesen mondta neked, hogy csak húzta az agyadat? Mert ha msn-en írta, akkor lehet, hogy a csaja fellépett a nevében és ő írta neked az egészet és valószínű, hogy eltilthatta a pasiját tőled...
2010. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
msnen mondta,de bekapcsoltattam vele a camot,mert nem hittem el,hogy ő az
2010. aug. 2. 21:44
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor az is lehet, hogy msn-en a csaja mondta, és utána meg behívta a pasit a szobába a géphez, és odaültette a cam elé! Mondjuk ez csak akkor lenne igaz, ha cam-on már nem mondta a szemedbe, hogy húzza az agyad! Akkor a camon is mondta, vagy akkor már nem?
2010. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Már megoldódott minden. Megtudtam az okot:) és értem is:)

Köszönöm a segítséget:)

2010. aug. 3. 15:18
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi volt az ok?

Légyszi írd le!

Előző voltam.

Üdv!

2010. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!