Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átvertek, de nagyon! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvertek, de nagyon! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Beszélgettünk eddig is de másfél hónapja minden nap beszéltünk,elvoltunk,találkoztunk. Úgy éreztem ő a legjobb barátom,mindent elmondhatok neki. Ő is megosztott velem mindent. Soha nem történt köztünk semmi mikor találkoztunk,de izott körülöttünk a levegő.

A barátnőjével sokszor összevesztek amiatt,hogy jóba vagyunk. Bemutatott a haverjainak mindig mindenhol. Mindig a szépet és a jót mondta rólam. Egy órát nem bírt ki,hogy ne beszéljünk.

Aztán ma vége volt mindennek:'(

Aztmondta cska húzta az agyamat. A barátnőjáével együt jókat röhögtek rajtam. Egy forintot nem érek,soha nem foglalkozna velem.

A szívem majd meg szakad,mert annyira őszinte és kedves volt velem mindig. Annyira jól megvoltunk mikor találkoztunk. Velem álmodott stb.

Tényleg ennyire eltudták játszani a dolgokat? Vagy mi történhetett? Nemértem,de nagyon rosszul vagyok és nagyon rosszul esnek a történtek. A szívem majd meg szakad:'(:'( és csak sírok és sírok. Elvesztettem őt örökre.


Segítsetek!!:'(


2010. aug. 1. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom. írj privit ha tudok segítség kell vagy van kedved beszélgetni velem akkor írj nyugodtan

17/f

2010. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

szia :)

nem lehet hogy csak a barátnője szórakozott az msnjéből vagy vki? nehogy már téleg ilyne jóba voltatok mint mondtad és igy átverjen. sztem ilyen nincs

2010. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Van értelmes magyarázat erre? Ha nincs akkor annyi hogy rájött hogy le kell hogy építsen téged mert a barátnőjével akarja folytatni. Ha tényleg együtt röhögtek rajtad akkor mi lehet az ok hogy másfél hónapig ezen dolgoztak?
2010. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy ez csak chaten történt???
2010. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ennyire átvertek, nem is gondoltam volna, hogy léteznek ennyire aljas emberek, mert elég valószínű, hogy csak játszottak veled. Ilyen aljasokkal pedig nem, éri meg foglalkozni, ne is gondolj rájuk, ne pazarold rá az idődet! Az az érzésem, hogy te szerelmes voltál ebbe a csalóba, de próbáld elfelejteni! Tudom nehéz lesz, de valahogy foglald le magadat, járj el társaságba, ahol sok pasi van, és akkor majd könnyebb lesz, hidd el!


Egyébként hogyan adta elő neked mindezt, hogy csak húzta az agyadat? Mosolyogva, viccesen, vagy tök komolyan??

Hány évesek vagytok ti így 3-an?


Biztosan megtalálod Te is az igazit, sok sikert hozzá!

Üdv!


24/N

2010. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De..szerintem azis lehet, hogy a barátnője mondta neki hogy mondjon le rólad vagy ő el hagyja vagy vmi ilyesmi..és ha eddig bemutatott a barátainak nemhiszem hogy őkis benne voltak ebben a dolgogban szóal iss szerintem a pasi bnője a hunyó:Sde ez elég rossz sztori:Ssajnálom
2010. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2010. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ilyen. Egyik ismerősömmel is eljátszották szinte ugyanezt. Csak ott olyan felállás volt, hogy a srácnak elvileg nem volt barátnője, csak gyakorlatilag, szal a behálózott lányka nem tudott róla, és a srác udvarolt is neki... Kamu képekett küldött, de ők nem találkoztak élőbe, ez mind msnen folyt.. És akkor egy szép napon elmondták neki hogy átlettél ejtve, vicces volt, az összes képed kerül mindenhová, stb:)
2010. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kis naiv lányka vagy.Így jártál.
2010. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az vagyok sajnos. Teljesen komolyan adta elő. Élőbe annyira elvoltunk haza sem akart engedni:) Mindig,hogy mikor megyek megint. Így hiányzok meg úgy hiányzok. Minden este camoztunk ,és akkor mondta,hogy milyen szép vagyok.

Azt nem értem,hogy ha együtt tervelték ki akkor a csaj miért sirt mindig? Mindig kivolt neki irva a sirós fej msnre,modta barátnőm. Mindig irogatott fenyegető leveleket a csaj. Letörölt a srác msnjéröl,mondta a fiu nevébe,hogy küldjem át a naplozottat. De nem voltam annyira hülye.

Tuti,hogy ő írta mert nem hittem el,de bekapcsolta a camot. Nagyon idegesnek tűnt,cigizet agyba főbe.

Van egy közös ismerősünk,akit csak online ismerünk sajna. Ő tuti nincs benne az átverésbe. Mindig mondta,hogy a srác érez irántam többet,meg hogy szerinte énis. Neki is állandóan vitája volt a srác barátnőjével. Mert őt is elhordta mindennek a csaj.

Amugy én 17 a srác 18 a barátője szintén 17éves.

2010. aug. 1. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!