Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szerintetek mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az van hogy 17 éves vagyok és a nyár végén táborba megyek ahol asszem közös férfi zuhanyzó van és ( félreértés ne essék nem vagyok meleg csak aggódok) szóval attól félek, hogy spontán merevedésem lesz, és azt nagyon cikinek találnám. Volt már valaki így vagy esetleg valami tapasztalat vagy ha koleszos vagy ez hogy működik? Előre is köszönöm a segítséget. 17/F
2010. júl. 31. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
reménykedj h paravános a zuhanyzó. ha nem akkor éjjel menj.
2010. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Ne zuhanyozz. Mi osztálykiránduláson meg stb ilyen helyen nm szoktunk haverokkal. Csak az alap tisztálkodás aztán annyi.
2010. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Ez hülyeség, ha nem izgulsz fel egy szőrös segglyuktől vagy egy faroktól, akkor nem lesz merevedésed.


Ha öreg nagymamákkal kellene zuhanyoznod, akkor sem lenne -> az ember csak arra izgul, amire izgul.


Edzéseken nekünk is közös a zuhanyzó, de még senkit nem láttam álló farokkal az évek alatt.


17/F

2010. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

ha nem vagy homi, akkor nem fog felállni csak úgy, spontán merevedés xDDD bocsi de ez ilyen southpark fílinges, spontán szenesedés xDDD

nincs ilyen h spontán merevedés

2010. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon parázol és fürödni akarsz akkor meny később mint többiek. Mi táborokban általában 2-3man megyünk egyszerre zuhanyozni mert mindenki mással van elfoglalva.

És netán tényleg megtörténne amit nem hiszek max egy jót röhögtök rajta.


ui.: persze nem egy vad idegennel megyek zuhanyozni hanem a legjobb haverjaimmal.

2010. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
ne haverokkal menny, hanem korán reggel amikor még nincs fent senki, és ilyenkor van meleg víz is:D:D:D
2010. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ettől csak én parázok még nem volt ilyen senkivel és ez nem futott át a fejetekenn mielött az első alkalommal közös zuhanyzóba mentetek. Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 31. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:

persze mehetsz korán, meg hajnalban meg ilyenek, de pont azért írtam haverokat mert ha fürdesz akkor ne azon parázz hogy most bejön valaki vagy sem hanem azért egy biztonságos környezetben legyél.


De minden ember máshogy látja a dolgokat.

2010. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is parázok tőlle bár nekem méreti gondok vannak
2010. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!