Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálna rá? Tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálna rá? Tetszene neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác,akivel kb egy hónapja ismerkedünk.Jól megértjük egymást,bármiről tudunk beszélgetni,élvezzük egymás társaságát,poénkodunk meg stb.Egyik nap csak úgy hülyeségből azt írtam neki,hogy meg fogom harapni mert valami olyat mondott.Ő ezt komolyan vette és várta,hogy megtegyem. xD Szóval mi lenne,ha tényleg megharapnám,de csak úgy finoman.Mondjuk a nyakán,vagy a fülét,vagy az ajkát? :$ (amúgy már tett rá utalásokat,hogy tetszem neki és asszem nekem is bejön)
2010. júl. 31. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
elö a vámpír fogakat bella és had szóljon :)
2010. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem tetszene neki
2010. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben. xD
2010. júl. 31. 20:22
 4/7 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 31. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak nehogy visszaharapjon. :P
2010. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor már inkább csókold meg
2010. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem harapd meg a himbilimbijét az biztos tetszene neki
2010. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!