Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Megismerkedtem egy 14 éves lánnyal. Van rá esély, hogy összejöjjünk.
2010. júl. 31. 19:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...ez tőletek függ!

Nekem 14 évesen az első barátom 20 volt.De nem a korával volt a baj,hanem éppen az hogy annak ellenére gyerekes volt.

Szóval nem vele feküdtem le először,hanem egy tőle fiatalabb,viszont éretteb pasival.

Ha neked bejön,meg te is neki semmi baj nem lehet.

Legfeljebb rájössz,hogy egy érettebb nővel többet érsz és otthagyod.

De ha szerelmes vagy,akkor oké.

És mivel már nem kislány lassan d*ghatod is.ha akrja. :P

19/L

2010. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, tipikusan modern kori gondolkodású vagy!!!!!


Miért kéne, hogy 14 évesen szexszeljen? Mond hova kell sietni??????


20 éves koráig nem engedném!! ÉRTED!!!!

2010. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

én 15voltam mikor egy 24éves srác tetszett és én is neki, és volt h együtt aludtunk, de szex nem volt, és bár elvoltunk egy idő után mindketten belttuk h ez így nem tud működni... remélem nektek menni fog, sok sikert :D ha tényleg szereted tudsz rá várni ;)


16/L

2010. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
23: 16 teljesen egyetértek veled... én sem érzem még szükségesnek (előző voltam)
2010. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Pe-pe-pedoarc
2010. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
esely h osszegyertek arra van.,de arra hogy tovabb mint 1-2 honap egyutt legyetek...arra nincs... egy 14 eves lany total mast akar mint egy 20 eves pasi... ezt tapaztalatbol mondom...
2010. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
persze hogy van rá esély ha lebuktok azt a törvény bünteti te gyerektaperálo besz@ri kis pedofil beteg állat
2010. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

00:21... -.-

akkora gyökér vagy, úristen. remélem, eljön érted a patásördög, aztán jól s*ggberak üvegszilánkos vazelinnel. előbb olvasnál és néznél utána, aztán járna az undorítóan mocskos, retkesen büdös pofád. -.-

2010. aug. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

23.16: A "modern gondolkodású" nálad sértésnek számít?

Azért ez, hogy "20 éves koráig ne szexeljen" nem érzed túlzásnak? Ha ez a két ember egymásba szeret, szerintem egy évet elég várni. Miért ne fekhetne le egy tizenéves egy komoly kapcsolatban a barátjával, ha érett rá?

Mindenkinek máskor jön el a pillanat.

Anyukám 14 éves volt, mikor úgy döntött, nem váratja tovább a barátját, akivel már 1 éve jártak.

Én 14 évesen popsztárba voltam szerelmes, 19 évesen lett először komoly kapcsolatom, de 23 évesen jött össze a szüzesség elvesztése.

Egy gyerekkori barátnőm 13 évesen elvesztette, és évezte. Egy teljesen normális csaj lett belőle, egyetem, komoly kapcsolat, stb.

2010. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha mindketten szüzek vagyunk?
2010. aug. 3. 11:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!