Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Megismerkedtem egy 14 éves lánnyal. Van rá esély, hogy összejöjjünk.
2010. júl. 31. 19:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondva saját tapasztalatom ha kibírsz pár évet szex nélkül akkor oké;)
2010. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
ha egy hullámhosszon vagytok, megértitek egymást,jól kijöttök és nem nézitek hogy ki mit mond akkor lehet..
2010. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
32%
PEDOPAPA
2010. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
nem pedopapa te nyomorék
2010. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
lehet belölle baj,de csak ha az anyja véletlen feéljelent vagy az apja h idősebb vagy és h lehet a lányát dugod, bár ha ő azt mondja h közös megegyezés alapján volt a szex akk nem lehet ebből gond. sok sikert:)
2010. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem javasolt, ne haragudj meg ezért. De gondolj bele még maximum elsős középiskolában. Tanulnia kellesz meg ilyenek. Te már biztos szexelnél is, tudom nem az a lényeg, de vele még nem szabad, jobb esetben nem is akarja. Legalább egy 16 éves csajszival kellene összejönnöd.
2010. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán jelenthetik fel ha már a lány betöltötte a 14-et mint ahogy itt írta valaki. De szerintem ha szeretitek egymást egész nyugodtan hiszen jól is elsűlhet ha meg nem jó akkor meg ugy is külön váltok szóval próba szerencse. De a szex terén azért figyelj oda...

sok sikert

2010. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Nekem 18 éves koromban 19 éves pasim volt. Egy év után szexeltünk,és 5 évig voltunk együtt!Ő volt az első pasim. :)

25L

2010. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy még nem feküdt le senkivel még mire kell figyelnem a szex terén?
2010. júl. 31. 19:59
 10/33 anonim ***** válasza:
Arra hogy ha pl te szex-et akarsz akkor azt vedd figyelembe hogy a lány is ugyanugy akarja és hogy a szülei vagy egyezzenek bele vagy ne tudjanak róla nehogy eltiltás legyen
2010. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!