Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Megismerkedtem egy 14 éves lánnyal. Van rá esély, hogy összejöjjünk.
2010. júl. 31. 19:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Arra, hogy egy ideig még ne szexeljetek. 14 éves, a szülei fel is jelentenének téged, hogy bántalmazod, a pici lányukat. Amúgy ha ő is szeretne veled járni, akkor minden oké, de azért még ne fektesd le:D
2010. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nem jelenthetik fel ha a csaj betöltötte a 14-et!!!!
2010. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

fogjátok már fel, hogy ha a lány (vagy idősebb lány esetében fiú) betöltötte a 14-et, akkor NEM lehet a másik (nagykorú) felet feljelenteni, beperelni, börtönbe zárni, stbstbstb... ha valaki betöltötte a 14-et, akkor szabad akaratából azzal fekszik le, akivel akar (kivétel a homoszexuális összefekvések, mert ott mindkettő félnek 18nak kell lennie legalább), a szülei nem tehetnek semmit, mert JOGA VAN szexelni a 14 éves csajnak akár a 25 éves barátjával is. szóval abba lehetne hagyni a pedofilozást, meg az ilyen baromságokat, mert ez nem pedofília. egy 14 éves lány már majdnem kész nő.

egyébként ettől függetlenül lehet baj is akár. attól függ, mit nevezünk bajnak. a lány szülei lehet, nem fogják jó szemmel nézni, hogy együtt vagy a csajjal. ez az egyetlen, ami baj lehet.

a szexről meg annyit, hogy ha a lány nem akarja, akkor ne legyen... majd akkor, ha ő is akarja. még csak 14 éves. ha szereted, akkor kibírod azt az 1-2 évet. de ha ő is akarja, akkor meg csak finoman, meg gyereket ne csinálj neki, aztán senkinek semmi köze igazából. :D

sok sikert, tényleg. remélem, összejön, aztán akkor lesz mégegy "példa" az ilyesmire. merthogy én is ilyesmi helyzetben vagyok. szóval utánanéztem, ezért tudom, amit tudok. :D

2010. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
szerintem korban inkább hozzád illőt kéne találnod. lehet, hogy most nagyon izgi, jó meg minden, de gondolj bele... a húgod is lehetne... és valószínűleg elég gyerekes még 14 évesen. A szex dolog meg... én tuti hülyén érezném magam ha egy 14 éves "kislányt" d_gnék 20 évesen... inkább érdekelnének a "kifejlett" szép 18-20 éves lányok.
2010. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

ennyi erővel a 18 éves lány is lehetne a húga. és egyáltalán nem biztos, hogy kifejlettebb a 18 éves, mint a kérdező 14 éves csaja... szóval...

kedves kérdező, ne hallgass senkire, tedd, amit jónak látsz. én "áldásom adom rátok", mert szerintem semmi gond azzal, ha 14 éves barátnőd lenne. de a te döntésed, ez a lényeg.

2010. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ha szereted, és nem szexuálisan, hanem szívből, akkor simán.=)
2010. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
bocs, buta vagyok. úgy értettem, hogy simán összejöhettek nyugodtan.xd
2010. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem és nem is fogom,hogy egy 20 éves mit akar egy 14 éves kislánytól?Itt még nagyon sok az a 6 év.Ha te mondjuk 26,ő meg 20 lenne azzal semmi gáz nem lenne,de így...ez olyan már.Egy 14 éves még nagyon gyerek,te meg már egy 20 éves férfi vagy.Bár nem neveznélek annak,mert akkor nem kezdenél egy ilyen fiatal kislánnyal,hanem a valódi nők között keresnél magadnak barátnőt.

Egy 14 éves lánynak még amúgy sem kellene szexelni,még nagyon korai lenne.Amúgy valószínű bele menne,elég naivak ebben a korban a lányok,de csak azért,mert nem akarná hogy elhagyd.

2010. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ne feled, ha lány megkedvelt, valószínű te lennél az első szerelme!!!

A szexszel várjatok, úgy 4-5 évig. És meglátjuk, hogy megmaradtok e addig...

De ha sima szerelem az jó. Csak normálisan...

Velem egy 15 éves lány akart ismerkedni még régen akkor voltam 21.

És nem tudom mennyire lehet hosszú távú a kapcsolat, hiszen fiatalok vagytok, de nagyon. Főleg a lány.

Minden jót!!

2010. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:

Szerintem baj maximum akkor lehet,hogyha te csak szex-et akarsz tőle...én is voltam ilyen helyzetben..én 13 és fél voltam a pasim 20..és igen képes volt várni 3 évig a szexel.és azóta is együtt vagyunk (5éve)remélem segíthettem.


18/L

2010. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!