Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az idióta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az idióta, hogy köszönök az exem haverjainak azok meg csesznek se visszaköszönni?

Figyelt kérdés

Pici városban lakunk, mindenki ismer mindenkit. Évekig egy társaságba jártunk, most szakítás után meg úgy tesznek mintha nem ismernének.

Független attól hogy mi miatt szakítottunk, szerintem 30 embereknek illik köszönni annak akivel évekig jó kapcsolatot ápoltak. Nem várom el, hogy elkezdjünk beszélgetni, de köszönni szerintem nem nagy fáradság. Idiótának érzem magam, hogy mindig köszönök, de választ még nem kaptam rá. Reflexből megy a köszönés annak akit ismerek.

Vagy ezt csak én gondolom igy?



2020. jún. 7. 02:51
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

De miért érdekes hogy köszönnek-e a haverjai vagy nem? Teljesen egyértelmű hogy nem fogtok ezután együtt lógni, nem akarják még annak a lehetőségét se megadni hogy 1 szót is váltsatok aztán.


Másrészről megszűnt a "közös nevező", az exed kötött titeket össze, harmadrészről meg nem hiába az ő haverjai, nyilván az ő pártján állnak és ezzel is egyfajta támogatást mutatnak. Nem akarnak veled semmilyen formában érintkezni, köszönés szintjén sem, mert nincs már közöd hozzájuk.

2020. jún. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tgt ***** válasza:
74%
Te normálisan viselkedsz, az exed barátai pedig nem viselkednek normálisan. Tudomásul kell venni, hogy ők ilyenek, és megpróbálni nem köszönni.
2020. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez engem is zavart.

Kisvárosban, 4 évig voltunk együtt, szépen váltunk el, a haverjai meg simán elfordítják a fejüket ha köszönök nekik.

Mivel nem csak a barátaimnak szoktam köszönni, hanem mindenkinek akit ismerek (legyen az egyy távoli haver, barátnőm exe vagy csak az aranyos boltos néni akihez járni szoktam), jól esett volna ha fogadják az üdvözlésem.

Szerintem alap kultúra, hogy ismerősnek köszönünk vagy ha köszönnek, akkor viszonozzuk.

2020. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

1# lehet felétek nem szokás köszönni. Nekem se a bolti eladó a legnagyobb spanom, mégis ha odamegyek köszönök . Vagy bárkinek akit ismerek mert mert nem tuskófalván lakunk. Nem kell haverkodni, beszélgetni sem de a köszönés alapvető, egy sziába nem halt bele senki tudtommal. Elég nagy képmutatás amit csinálnak.

Amugy nehez kerdes mert hülyét nem szeretne senki csinalni magabol, de ha emg nek koszon a kérdező akkor ugyanolyan lesz. Mondjuk lehet megkerdeznem hogy mostmar köszönni sem tudnak vagy mi van?

2020. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mégis a volt barátom haverjainak a barátnői meg mindig olyan kedvesen köszönnek. Lehet ez csak ilyen fiús dolog? Biztos a volt barátom pártját fogják, ilyenkor ez is a normális, de egyik pillanatról a másikra nem leszünk idegenek egymásnak. Mikor szakítás után a legelején összefutottam az exemmel, na ő sem köszönt. Mostanra jutottunk el oda, hogy egy bólintást csinál csak. Tényleg nagyon pici városban lakunk, lépten nyomon valakivel összefutok.
2020. jún. 7. 11:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire csúnyán szakítottatok?

Mert pl ha megcsaltad vagy kiszúrtál vele, haragszik rád, akkor szerintem a haverok szolidaritádból nem köszönnek.

2020. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Semmi ilyesmi nem történt.

Ő szakított először velem egy kis nevetséges vita miatt, aztán valahogy összejöttünk újra, "visszakönyörögtem magam", de pár napra rá rájöttem, hogy nekem ez a kapcsolat nem megy (már nem vagyok szerelmes) és emiatt szakítottam vele. A mondandomat, indokomat nem volt hajlandó meghallgatni, mikor közöltem vele, hogy szakítani szeretnék, fogta magát és elsétált. Azóta nem is beszéltünk.

2020. jún. 7. 11:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azok után hogy visszakönyörögted magad azért hogy te szakïthass, hát én se köszönnék. :D
2020. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megértem, ha valami gáz dolgot mūveltél, akkor érthetō, hogy köszönni sincs kedvük.


Ezzel azt akarják sugallni így non-verbálisan, hogy nézz magadba. Ciki vagy a szemükben.

2020. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen mindegy mi történt ha ti jó viszonyt apoltatok a haverjaival akkor köszönni koszonhetnenek. Ez bunkóság a reszukrol.
2020. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!