Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek egyes emberek visszaköszönni?

Figyelt kérdés
én mindenkinek köszönök,akit legalább látásból ismerek,tehát egy héten többször is összefutok vele valahol.de ők miért nem képesek venni a fáradtságot és visszaköszönni?ez CSAK lányokkal fordul elő,flegmán oda se néznek.
2014. márc. 27. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert bunkócska a drága.
2014. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bunkók. Én ezt úgy oldom meg, hogy az ilyeneknek én sem köszönök. Nekem egyetemen van egy olyan lány csoporttársam, aki a full kihalt, csendes folyosón 3 méterről nem volt képes visszaköszönni és rám nézni. Na azóta én is ugyanígy teszek, de látszik rajta, hogy a jelenlétemben eléggé zavarban van. Gondolom bűntudat, de ő okozta saját magának, szóval amit főzött, megeheti.
2014. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Kanoknak én sem szoktam köszönni...
2014. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, nekem is van egy ilyen kedves ismerősöm. Egy ideig köszöntem neki mindig előre valamikor visszaköszönt de inkább nem. Meguntam most elmegyek mellette és vagy elfordulok, vagy belebámulok a képébe de nem szólalok meg ő meg les hogy mi van de azóta se köszönt egyszer se.
2014. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Minek köszöngetsz mindenkinek össze-vissza? Felesleges és idegesítő. Akit csak látásból ismerek azt van, hogy fel sem ismerem, vagy épp nem figyelek oda mert mással vagyok fejben elfoglalva és ilyenkor nem lehet csak úgy visszaköszönni. Köszöngess a közelebbi ismerőseidnek.
2014. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert idegesítő, ha mindenkinek köszöngetsz, és próbálnak leszoktatni.
2014. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez a másik, én nagyon nehezen tudom megkülönböztetni a férfiakat. Számomra teljesen egyformák, mit foglalkozzak vele, hogy hetente látom kétszer.
2014. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én annyira feleslegesnek tartom ezt a köszöngetést. Legszívesebben csak annak köszönnék, akivel ugye ottmaradok, vagy leállok beszélgetni. Csak tényleg kínos, ha elsétálok valaki mellet egy kihalt folyosón és nem szólok semmit, ezért inkább ráköszönök, bár semmi kedvem amúgy meg értelme sincs.
2014. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!