Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy beszólnék, hogy "egyébként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy beszólnék, hogy "egyébként 14 vagyok"! (bőv. Lent) Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval, arról lenne szó, hogy eléggé feltűnő jelenség vagyok (ja... tapasztalat), és nagyon sokan nem bírják ezt szó nélkül. Kisvárosban élek, de ha későbbi busszal jövök haza, még kísérettel sem merek kocsma felé menni. Hogy merik venni a bátorságot hogy autóval kövessenek, közbe végig dudáljanak, esetleg füttyögjenek, stb., nem is folytatom, nem nagyon szeretnék idézni szövegeket (pedig voltak nagyon cifrák is... :S).

Persze néha valami helyes fiú is keveredik közéjük, ezzel nincs is bajom :D, de könyörgöm, mit akar egy 14 éves lánytól egy huszonegypár éves? Világos, mint a vakablak...

Pedig próbálok nem kihívóan öltözködni, sajnos a magassarkúról képtelen vagyok lemondani, de például szoknyát sosem veszek leggings vagy harisnya nélkül, általában feketében vagyok. A barátnőim sem szeretnek így már annyira velem jönni, azt mondják, mindenki engem bámul.

Régebben még nem idegesített, visszaintegettem az autósoknak, akik integettek, visszamosolyogtam a bókokra, de most már kezd egy kicsit sok lenni.

Nem akarok álszerénynek tűnni, természetesen ez tök önbizalomnövelő, meg most lehet hogy páran azt fogják válaszolni, hogy ez legyen a legnagyobb gondod, de engem komolyan zavar.

Szerintetek mit tudok tenni?


Bocsi a kisregényért, csak már el kellett mondanom valahol, anyámnak meg mégse szólhatok xD


2010. júl. 30. 20:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
Majdnem minden 14 éves kis p.csa ilyen. Kihívóak, aztán ha gond van sírva szaladnak haza...
2010. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
nem, nem sétálok sajttal a fejemen. egyáltalán nem a feltűnőség és a szépség közötti különbség volt a kérdés, hanem hogy ezzel mit lehet tenni. de köszönök minden választ, aki hasznosat ír, annak különösen. :)
2010. júl. 30. 20:09
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tudod, mi a megoldás. Csak teszed magad.
2010. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
Ismertem egy csajt, aki ugyanígy öltözködött fiatalkorában. Aztán megerőszakolták.
2010. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
kérdező merre laksz??
2010. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
van pasid? gondolod írj privit:)
2010. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
öhm, köszönöm
2010. júl. 30. 20:15
 18/25 A kérdező kommentje:
vas megye
2010. júl. 30. 20:15
 19/25 A kérdező kommentje:

van pasim, igen :)

ha vele vagyok nincs is annyi gond, de sajnos nem itt lakik :S

2010. júl. 30. 20:16
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj olyan helyen járni ahol kevesebb az ilyen fajta ember. esetleg ne egyedül menj haza este, hanem kérj meg valakit aki elkisér és lehetőleg fiú. semmi baj nincs azzal hogy magassarkút hordassz ez stílushoz tartozik. ezen szerintem nem kell változtass.
2010. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!