Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy beszólnék, hogy "egyébként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy beszólnék, hogy "egyébként 14 vagyok"! (bőv. Lent) Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval, arról lenne szó, hogy eléggé feltűnő jelenség vagyok (ja... tapasztalat), és nagyon sokan nem bírják ezt szó nélkül. Kisvárosban élek, de ha későbbi busszal jövök haza, még kísérettel sem merek kocsma felé menni. Hogy merik venni a bátorságot hogy autóval kövessenek, közbe végig dudáljanak, esetleg füttyögjenek, stb., nem is folytatom, nem nagyon szeretnék idézni szövegeket (pedig voltak nagyon cifrák is... :S).

Persze néha valami helyes fiú is keveredik közéjük, ezzel nincs is bajom :D, de könyörgöm, mit akar egy 14 éves lánytól egy huszonegypár éves? Világos, mint a vakablak...

Pedig próbálok nem kihívóan öltözködni, sajnos a magassarkúról képtelen vagyok lemondani, de például szoknyát sosem veszek leggings vagy harisnya nélkül, általában feketében vagyok. A barátnőim sem szeretnek így már annyira velem jönni, azt mondják, mindenki engem bámul.

Régebben még nem idegesített, visszaintegettem az autósoknak, akik integettek, visszamosolyogtam a bókokra, de most már kezd egy kicsit sok lenni.

Nem akarok álszerénynek tűnni, természetesen ez tök önbizalomnövelő, meg most lehet hogy páran azt fogják válaszolni, hogy ez legyen a legnagyobb gondod, de engem komolyan zavar.

Szerintetek mit tudok tenni?


Bocsi a kisregényért, csak már el kellett mondanom valahol, anyámnak meg mégse szólhatok xD


2010. júl. 30. 20:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mert ez ellen szerinted lehet mit tenni?
2010. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Menj mindenhova zsákba. Ez tuti biztos.
2010. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, vagy ha a közelben laksz akkor megyünk mi :D
2010. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert nem hiszik, hogy 14 vagy hanem 20. Mi a lóf**sznak egy 14 évesnek magassarkú? Jó, nekem is volt, de azt maximum olyan alkalmakkor vettem fel,mikor elegánssá és különlegessé tett.Ne haragudj, de ha úgy viselkedsz(öltözködsz,mozogsz, stb.) mint egy ribanc, te hiába vallod, hogy nem vagy az, akkor is annak fognak nézni. És igazuk is van: 14 évesnek nem kell magamutogatás, magassarkú és miegymás.
2010. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Most mégis mi a kérdés?
2010. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A megbámulásról annyit, hogy ha én rózsaszín ingben, bohóccipőben és egy sajttal a fejemen sétálnék az utcán, engem is megbámulnának, és valószínűleg rám is dudálnának néha. A feltűnőség nem ugyanaz, mint a szépség.
2010. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
hordj magadnál egy flobertet,sokmindent meglehet azzal oldani.
2010. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Aha.
2010. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"szerintetek mit tudok tenni?" bocs, ez a kérdés


Nem, nem viselkedem ribancként. Egyszerűen szeretem a magassarkút, de szerintem ettől még nem leszek magamutogató. 7 éves korom óta társastáncolok, ott ez természetes. Ezt szoktam meg.

2010. júl. 30. 20:07
 10/25 anonim ***** válasza:
Egyszer el fognak kapni a cigányok, akkor majd nézhetsz.
2010. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!