Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kellene tennem? Mi a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kellene tennem? Mi a jó megoldás erre?

Figyelt kérdés

Szakítottam a kedvesemmel! Csakhogy nemrég vettünk a nevemre egy szolgáltatást,hűségidővel,amit ő használ!

Most félek,hogy mi van ha bosszuból csinál nekem jó nagy számlát rá,és nem fizeti ki? Vissza nem tudom kérni tőle,mert nem áll velem szóba,kerül,nem reagál ha keresem!

Arra gondoltam,hogy letiltatom,majd aktiválom újra,de onnantól már én használnám! Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


2010. júl. 30. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Tiltasd le, aktiváld újra. Mi ezzel a gond?
2010. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezeld úgy, mintha ellopták volna (már ha telefonról van szó)
2010. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menj be a szolgáltatóhoz,és tiltasd le.
2010. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!