Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire durva, h 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire durva, h 18 évesen még nem csókolóztam? És nem volt barátom se?

Figyelt kérdés

Volt 3-4 fiú, akikkel randiztam, de csókig nem jutottunk és ne is jöttünk össze...

Sztem azért, mert az én arcomon mindent észre lehet venni, és ezek közül a fiúk közül nekem egy se kellett igazán. Azért meg nem akartam járni velük, h elmondhassam: nekem is van barátom.

De most már jól esne ha lenne vkim. Ki is szemeltem egy fiút, és valszeg én is tetszem neki:)


2010. júl. 30. 10:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni. én 24 évesen voltam előszőr nővel és azóta már gyönyörű feleségem van, jó melóm, egy aranyos kisfiam. csak arra figyel, hogy lúzer ne legyél, előbb utóbb összejön minden!
2010. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

jah, bocs utolsó vagyok és 29/F

lányoknak meg mégkevésbé gáz, ha még szűz.

2010. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 tüzes válasza:
Nyugi. Mindennek eljön a maga ideje, nem érdemes siettetni. Hidd el :-)))
2010. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 tüzes válasza:
Nyugi! Hidd el eljön mindennek a maga ideje! Nem érdemes siettetni :-)))
2010. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen vagyok így. Néha rágörcsölök, hogy ideje lenne már, de aztán belátom, hogy nem verseny ez. Egyedül ami zavar, hogy ott leszek majd (mert hát egyszer remélem kerülök ilyen helyzetbe) 21 évesnél idősebb fejjel, és aki nekem az első lesz észre fogja venni, hogy tapasztalatom nulla...
2010. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elhiheted, hogy semmiről sem késtél le.
2010. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést.:O

Ugyanebben a szituban vagyok, mint Te.

Hidd el, ez egyáltalán nem durva, sőt!

Az értelmesebb fiúk nem csinálnak ebből problémát, és vannak, akiknek ez tetszik is, mert úgymond "kincsnek" számítasz!:)

18/L

2010. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!