Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire durva, h 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire durva, h 18 évesen még nem csókolóztam? És nem volt barátom se?

Figyelt kérdés

Volt 3-4 fiú, akikkel randiztam, de csókig nem jutottunk és ne is jöttünk össze...

Sztem azért, mert az én arcomon mindent észre lehet venni, és ezek közül a fiúk közül nekem egy se kellett igazán. Azért meg nem akartam járni velük, h elmondhassam: nekem is van barátom.

De most már jól esne ha lenne vkim. Ki is szemeltem egy fiút, és valszeg én is tetszem neki:)


2010. júl. 30. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nyugi nem vagy egyedül énse csókolóztam még meg semmi
2010. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A Te dolgod. Nem verseny ez, hogy minél hamarabb legyen meg minden.
2010. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Igen, nem volt barátod.
2010. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd eljön az ideje.

És természetesen ne dobd oda magad továbbra sem egy csókért, dolgozzon csak meg érte a fiú.

Nincs is szánalmasabb annál, mint amikor egy lány a randin úgy viselkedik, hogy látszik rajta: ég a vágytól, hogy végre megcsókolják.

Egyszer voltam ilyen randin, és a lány szinte az arcomba mászott. Váá.

2010. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :D


Semmi gond! :) Figy, én is hívtam már el lányt sokszor randizni, mégsem volt csók, de nem aggódom. :) Csak nyugalom. :) Mindenkinek eljön egyszer az a fiú vagy lány, akit szerethet. És ha tetszel egy fiúnak, akkor gyerünk, hátha jól alakulnak a dolgok és meghódít. :D Egyébként honnan tudod hogy tetszel neki, esetleg elhívott? :D Mert ha igen, akkor tényleg sinen van a dolog. Drukkolok. =) 17F

2010. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, h mikor legútóbb voltam egy bulin hamar elmentem és utána hiányolt. Kérdezgette a többiketől, h miért mentem el ilyen hamar. Aztán meg arról kérdezgette őket, h mikor lesz legközelebb vmi buli, és h én is ott leszek-e... Sztem ez annak számít nem,??
2010. júl. 30. 10:50
 7/17 anonim ***** válasza:
ha hiányolt az jó :)
2010. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

10:50


Szerintem is ez jó jel, úgy tűnik hogy felkeltetted az érdeklődését. :) Csak vigyázz, nehogy valami rossz fiút fogjál ki. Mert én szinte mindig csak ilyen lányokkal találkoztam és sajna nyomot is hagytak bennem... :( Persze tudom hogy vannak jó fejek is, csak az eddigi negatív tapasztalataim nem tettek jót az önbizalmamnak.

2010. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

legjobb barátnőm is így volt ezzel. egyszer részegen smároltunk, így én voltak neki az első csók :D:D:D

18/L

2010. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Figyi!

ez nem olyan dolog h mimnél előbb túl kell rajtam esni. Mindenkinek eljön a maga ideje. Ez nem ciki, nem durva meg semmi..hidd el..Az nem baj h minden látszik rajtad, sok pasinak tetszik is..egyébként én is ilyen vok minden látszik rajtam a pasim mindig mondta h ezt nagyon imádja bennem..

2010. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!