Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen levélhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen levélhez?

Figyelt kérdés

Szia!

Gondolkodtam...!

És arra a döntésre jutottam, hogy hagyjuk egymást békén.

Ne küldjünk egymásnak visszahívót, és msnről is tiltalak/töröllek!

Nagyon rossz,mert szeretek veled beszélgetni,de ha tovább folytatódna,

akkor a lelkiismeretem gyötörne,mert nekem van barátom.És amibe belegabalyodnék

irántad, az nem lenne helyén való **{pasim neve}** szemben sem.

Különben is, ha együtt lennénk, abból sem sülne ki semmi jó, a találkozgatás

meg valószínű hogy sokat veszekednénk.Nem lenne jó!

Szóval ne haragudj meg, de szerintem így jó lesz neked is, és nekem is!

Bocsi!


Legyél jó és vigyázz magadra!

Sok puszi (L)(K)


UI: amit a veszekedésnél írtam az igaz!De El kell felejtsük egymást!!


2010. júl. 30. 00:09
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

De én problémamentes kapcsolatot szeretnék, hogy a származása miatt ne ítéljenek el.Hallottam mikor anyáék mondták hogy ide nem kell cigány, el is zavarna.

A másik hogy a munkahelyemen is volt egy csaj aki egy roma fiúval volt, na és állandóan a főnök és a vezető, csesztette, hogy legyen már egy kis tartása, ne egy olyannal álljon össze.Ne keveredjen a kutya a macskával,szegény lányt folyamatosan bántották e miatt.Ha nekem lenne akkor ugyanez a mókuskerék lenne.Én meg ettől nagyon félek.

2010. júl. 30. 10:24
 22/32 Valaki10 válasza:
Ha szereted őt, akkor ne érdekeljen hogy mások mit gondolnak.-.-
2010. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

lehet hogy te problémamentes kapcsoaltot akarsz, de ez önző dolog

hogy úgy maartsza mostani barátoddal, hogy nem őt szereted tiszta szívből

és nem adod emg nekji az esélyt, hogy úgy szeressék, ahogy megérdemli! akkor ne legyél egyikükkel sem

azért ne legyél vkivel mert ugy neked kényelmes!!!majd lesz vki akit szeretsz is és nem is cigány:)és a barátod is boldog lehet

2010. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Sajtos puffancsot fog enni és sírvafakad. feltéve ha emó
2010. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Egyél háztartási kexet.
2010. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

jófej hogy így elmondja...

nem lennél nagyon happy de elkell fogadni..:/

2010. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a sort hagyd ki, hogy: Sok puszi (L)(K)
2010. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
mi a fene az az (L) meg (K) meg ilyenek?
2010. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

a mostani barátodról semmit nem tudunk! Szereted? Régen szeretted-e? Ő szeret Téged (hogy érzed?)

Ha esetleg úgy döntesz kidobnád a pasid, akkor élőben mondd el neki, ne levélben! Ezt nem lehet levélben elmondani, a nem pasidnak is élőben kéne elmondanod!


Aztán, nem tudom mióta érzed ennyire szerelmesnek magad, de mindenképpen várj legalább 1 hetet a kidobással, vagy ha nem vársz, ne várj, csak tudd mit csinálsz! És ezt m nem dönthetjük el helyetted, hanem NEKED kell DÖNTENED!!!

2010. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ez a levél arról tanúskodik,hogy a mostani barátodat nem szereted eléggé, mert ugyebár egyszerre 2-őt nem lehet szeretni, mert az egyiket úgyis jobban szereted, mint a másikat, tehát, aki jobban szeretsz, azt választod, ennyire egyszerű! Ha a roma srácot szereted jobban, akkor ne érdekeljen mások csesztetése, költözz a roma sráchoz és kész, és akkor a szüleid sem tudnak már beleszólni, főleg akkor, ha a srác egy másik városban lakik, mint a szüleid.

Ha meg végképp nem tudsz dönteni, hogy melyikőjüket szereted jobban, akkor azt a megoldást tudnám tanácsolni, hogy véget vetsz mindkettő kapcsolatnak, és inkább legyél kicsit egyedül, és akkor majd ki tudod találni azt, hogy mit is akarsz pontosan! Sokszor az egyedüllét a jó megoldás, és az is lehet, hogy egy harmadik srác lesz az álompasid, ami akár közel állhat a tökéletes kapcsolathoz is, mert azt még hozzáteszem, hogy olyan nincs, hogy tökéletes, az csak a mesékben van!

Egyébként hány éves vagy? És hány éves a roma srác és hány éves a barátod?

Sok sikert a döntéshez!


24/N

2010. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!